Paieška


Apie kolegiją

Apie kolegiją

Vilniaus dizaino kolegija – prestižinė, novatoriška, išskirtinai į menus ir dizainą orientuota aukštoji mokykla.

Kompetentinga, tarptautiška ir energinga VDK akademinė bendruomenė ugdo kūrybingas bei savarankiškas asmenybes ir siekia tapti atramos tašku kiekvienam, norinčiam atrasti savitą stilių, nuolatos tobulėti ir ieškoti naujų sprendimų savo sumanymams.

Kolegijai vadovauja direktorius Aldis Fledžinskas. “Esame tam, kad pasiūlytume kokybiškas meno srities studijas bei inovatyvius mokymo būdus kūrybingiems, novatoriškiems ir saviraiškos galimybių ieškantiems žmonėms, siekiantiems tapti geriausiais savo srities profesionalais. Moderni akademinė aplinka, kruopščiai atrinkti dėstytojai – savo srities profesionalai, didelis dėmesys materialinės bazės plėtrai ir atnaujinimui leidžia užtikrinti kokybiškas studijas”, - teigia Vilniaus dizaino kolegijos direktorius.  Vilniaus dizaino kolegijos istorija prasidėjo 1997 metais, kuomet buvo įsteigta Giedrės Fledžinskienės aukštesnioji menų mokykla, rengusi rūbų ir teatrinio grimo dizainerius. G. Fledžinskienė – mokyklos steigėja – ilgametė Vilniaus dailės akademijos dėstytoja, dailininkė-modeliuotoja. 2005 m. mokykla buvo reorganizuota į VšĮ Vilniaus dizaino kolegiją, teikiančią aukštąjį išsilavinimą

Tikslai

Tikslai

VDK vizija:

Aktyvus dalyvavimas Lietuvos ir tarptautiniame akademiniame, meniniame, socialiniame, visuomeniniame, kultūriniame gyvenime. VDK siekis – tai kokybė ir inovatyvumas, nacionalinis ir tarptautinis pripažinimas, dinamika.

VDK misija:

  • kokybiškos ir tarptautiniu mastu pripažįstamos aukštojo mokslo studijos
  • lankstumas ir greita reakcija į darbo rinkos pokyčius;
  • išsilavinusios, kūrybingos, pilietiškos, etiškos, savarankiškos ir tvarų dizainą kuriančios asmenybės ugdymas.

Studijų programos

Studijų programos