NUOTOLINIAI įvadiniai interjero dizaino kursai

Dėstytojas:Ieva Žukauskaitė
Kursai vedami:Nuotoliniu būdu
Data:2023.09.18 - 2023.10.30
Trukmė:1,5 mėnesio
Kaina: 400
RezervuotiPasiteirauti

Jei stebite savo gyvenamąją aplinką ir jaučiate, kad norite ją perkurti ar perdaryti, jums įdomi supanti vidinė erdvė, jos formavimo ypatumai, apdailos medžiagų parinkimas, apšvietimo subtilumai bei erdvės plokštumų dekoravimas, tačiau nežinote kaip visa tai „veikia“ –  šie įvadiniai kursai yra būtent Jums!

Kursų siūlomos programos tikslas – suteikti bendrųjų žinių apie interjero erdvės kūrimo turinį, supažindinti su vidine erdve, suvokti jos mastelį, proporcijas, dydį bei suprasti esminius funkcinius patalpų formavimo reikalavimus. Įsisavinti natūralaus bei dirbtinio apšvietimo naudojimo būdus ir priemones. Supažindinti su pagrindinėmis apdailinėmis medžiagomis bei jų panaudojimo bei tarpusavio derinimo principais.

Įvadiniai kursai susideda iš 22 teorinės medžiagos įrašų, kuriuos peržiūrėję, susipažinsite su pagrindine interjero dizaino lauko informacija. Čia Jums nereikės išmanyti jokių papildomų kompiuterinių programų, prisijungę prie grupės galėsite peržiūrėti įrašus Jums patogiu metu, užduoti aktualius klausimus, konsultuotis.

SVARBU! Gavus el. paštu informaciją apie rezervuotą vietą grupėje, per 5 kalendorines dienas turite sumokėti visą pasirinktų kursų kainą arba 20 proc. kursų kainos. Vietų skaičius grupėje ribotas, tad vieta Jums patvirtinama tik gavus mokestį. Negavus apmokėjimo – rezervacija atšaukiama ir Jūs turėsite registruotis iš naujo.

Kursų programa

  1. Įvadas. Interjero dizainas - 4 temos;
  2. Natūralus ir dirbtinis apšvietimas;
  3. Funkcinės patalpos - 6 temos;
  4. Interjero projektavimo procesas;
  5. Funkcinis planavimas;
  6. Apdailos medžiagos - 4 temos;
  7. Spalvotyra - 2 temos;
  8. Projekto vystymas, brėžinių atlikimas;
  9. Patalpų apdailos sprendimai;
  10. Projekto įgyvendinimas.

Kursų trukmė
22 įrašai (36 akad. val.)
Kursų laikas
Neribojamas (kursų trukmės metu)
Darbo priemonės
Kompiuteris, Microsoft teams paskyra
Trumpai apie dėstytoją
Dėstytoja Ieva Žukauskaitė 1996-2002 m. studijavo ir baigė Vilniaus Gedimino Technikos universiteto Architektūros studijas, kur įgijo bakalauro ir magistro laipsnį. Dėstytoja yra atestuota architektė, turinti daugiau nei 20 metų darbo patirties teritorijų planavime, visuomeninių, komercinių bei gyvenamųjų pastatų bei interjerų projektavime.
“Labai daug naudingos informacijos per trumpą laiką. Dėstytoja 100 balų! Linkėjimai Ievai!”
``Labai rekomenduočiau interjero kursus, dėl begalio dėstytojos atsidavimo. Labai jautėsi, kad tai nebuvo tik darbas, daug laiko ir dėmesio skiriama tiek kursų medžiagai, tiek kiekvienam studentui asmeniškai. Puikūs kursai ir neturiu ką pridurti. Ačiū dėstytojai Ievai už fantastišką patirtį.``
„Didžiulis ačiū dėstytojai Ievai. Ji yra tobula dėstytoja, profesionalė, nuostabus ir šiltas žmogus!!! Rekomenduoju iš visos širdies! 🙂 Pasiruošimas 100%. Medžiaga, struktūra, metodika.”
„Rekomenduočiau, nes labai tikslingi, orientuoti į poreikį kursai”
``Buvo tikrai įdomu. Be įtampos. Dėstytoja tikrai yra savo srities specialistė.``