Paieška


Kūrybinės dirbtuvės/

Kviečiame Jus į paskutines šiais metais organizuojamas VAIDYBOS KATEDROS Kūrybines dirbtuves.

Šios dirbtuvės susideda iš dviejų, tarpusavyje glaudžiai susijusių dalių. Pirmoji dalis – tai etiudo kūrimas, antroji – stojamojo egzamino simuliacija.

Kūrybinių dirbtuvių metu būsite supažindinti su aktoriaus specialybe, laukiančiais iššūkiais bei atsiveriančiomis profesinėmis galimybėmis. Kūrybines dirbtuves ves dėstytojas, režisierius Gintaras Liutkevičius, supažindins su etiudo konstravimo specifika (nuo idėjos iki atlikimo subtilybių), pasitelkiant teatrinės raiškos priemones, dirbtuvių metu bus kuriami etiudai.

Vaidybos katedros Kūrybinės  dirbtuvės vyks:

I dalis – 2019.06.28 nuo 10:00 iki 12:00 – dėstytojas, režisierius Gintaras Liutkevičius;

II dalis – 2019.06.28 nuo 13:00 iki 15:00 – dėstytoja, aktorė Lijana Muštašvili.

Registracija į Kūrybines dirbtuves:


Kviečiame 11-12 klasių moksleivius į Vilniaus dizaino kolegijos organizuojamas kūrybines dirbtuves, kurių metu pristatysime naujausias dizaino ir meno tendencijas bei padėsime išlaisvinti ir atskleisti Jūsų šėliojantį kūrybiškumą! Dirbtuvių metu atliksime nuotaikingas mados, interjero, proceso ir paslaugų, grafinių komunikacijų dizaino, taikomosios fotografijos bei vaidybos užduotis mūsų kūrybinėse laboratorijose!

Kūrybinės dirbtuvės vykdomos rudens ir pavasario sem. (lapkričio ir gegužės mėnesiais). Tiksli programa skelbiama likus mėnesiui iki numatytų kūrybinių dirbtuvių datos.

Turite klausimų/norite susipažinti su Vilniaus dizaino kolegija iš arčiau – kreipkitės el. paštu vdk@dizainokolegija.lt

 

Nemokamos konsultacijos/

2020 m. pavasario semestre kviečiame visus, besidominčius dizaino, medijų meno, teatro krypties studijomis, ir ketinančius 2020 m. laikyti stojamuosius egzaminus, atvykti į Vilniaus dizaino kolegijos organizuojamas NEMOKAMAS KONSULTACIJAS STOJANTIESIEMS. Šių konsultacijų metu stojantieji galės susipažinti su stojamojo egzamino reikalavimais bei vertinimo kriterijais, priėmimo tvarka bei pačiomis studijų programomis. Stojantiesiems bus pasiūlyta atlikti simuliacines stojamojo egzamino užduotis ir pasikonsultuoti su Vilniaus dizaino kolegijos dėstytojais. Į konsultaciją galima atsinešti ir savarankiškai atliktus darbus, kuriuos peržiūrės ir pakomentuos VDK dėstytojai.

Nemokamos konsultacijos vykdomos pavasario semestre (gegužės-birželio mėnesiais). Tiksli programa skelbiama likus mėnesiui iki numatytų nemokamų konsultacijų datos.

Turite klausimų/norite susipažinti su Vilniaus dizaino kolegija iš arčiau – kreipkitės el. paštu vdk@dizainokolegija.lt

Skambinkite mums +37065274121 arba

parašykite