Besidomintiems medijų meno studijų kryptimi

Vilniaus dizaino kolegija siūlo Taikomosios fotografijos studijas, kurios trunka 3 metus. Studijų metu studentai paruošiami kurti originalų ir kokybišką fotografinį turinį, atitinkantį šiuolaikinės rinkos reikalavimus. Ši specialybė išsiskiria tuo, kad studijų metu yra gilinamasi į skirtingų fotografinių žanrų kūrimo taisykles. Mokomasi tikslingai pasirinkti reikalingą fotografinę bei apšvietimo techniką, dirbant portretinės, reportažinės, mados, reklaminės, audiovizualinės, architektūrinės ir pan. fotografijos srityse. Gilinamasi į atskirų žanrų specifiką, mokomasi rasti optimaliausius sprendimus, reikalingus fotografiniam ir audiovizualiniam turiniui išpildyti.

Daugiau informacijos apie taikomosios fotografijos studijų programą rasi čia. 


Domina fotografija, bet nesi tikras ar turimų įgūdžių pakaks įstoti?
Mes tau padėsim!

Kviečiame į nemokama konsultacija Vilniaus dizaino kolegijoje, kurių metu:

  • Atvykus turėsite galimybę pasikonsultuoti su kolegijos dėstytojais ir darbuotojais visais rūpimais klausimais apie stojimus, supažindinsime su stojamuoju egzaminu, vertinimu bei kviesime atlikti simuliacines egzamino užduotis.
  • Katedrų vedėja pristatys taikomosios fotografijos studijų programą, dėstomus dalykus, parodys studentų kūrybinius projektus ir darbus, fotografijos studijas ir laboratorijas, bei atsakys į visus iškilusius klausimus.
Dėstytojos:Brigita Jakubauskaitė, Giedrė Jokubauskaitė
Renginio vieta: VDK, Kauno g. 34, Vilnius