Su džiaugsmu pranešame, kad Vilniaus dizaino kolegijos dizaino studijų programos – mados, interjero ir grafinių komunikacijų dizainas – buvo įvertintos teigiamai ir akredituotos maksimaliam 7 metų laikotarpiui. Tai yra svarbus pripažinimas mūsų kolegijai!

Tarptautinių ekspertų nuomone, mūsų dizaino studijų programos atitinka visus teisės aktų nustatytus reikalavimus ir puikiai įsilieja į kolegijos misiją bei strategiją. Mūsų studijos suteikia studentams plačią kompetencijų sritį – nuo techninių žinių iki kūrybinio mąstymo, projektų valdymo ir verslumo. Jau nuo pradinių kursų siekiame, kad mūsų studentai nuolat tobulėtų, teikdami jiems tvirtą pagrindą būsimai karjerai. Galiausiai, Vilniaus dizaino kolegijos studentai, studijuodami, tampa savo srities dizaino ekspertais!

Vertinime taip pat akcentuojama, kad Vilniaus dizaino kolegija skiria didelį dėmesį studijų programų atnaujinimui ir kokybės užtikrinimui: mes aktyviai bendradarbiaujame su socialiniais partneriais, dalyvaujame seminaruose ir esame Cumulus ir Erasmus programų partneriai. Be to, skatiname tarptautinį judumą ir mainus su kitomis aukštojo mokslo institucijomis. Stengiamės visada būti įžvalgūs ir laikytis naujausių mokslo, meno ir technologijų pasiekimų.

Labai džiaugiamės, kad nuo 2018 m. organizuojame kasmetinį Tarptautinės savaitės seminarų ciklą, kuriame dalyvauja tiek dėstytojai, tiek studentai iš įvairių šalių. Tai mums suteikia galimybę dalintis idėjomis, naujomis įžvalgomis ir žiniomis, kurias su entuziazmu įtraukiame į mūsų studijų programas. Siekiame išlikti šiuolaikiški ir prisitaikyti prie nuolat besikeičiančio dizaino pasaulio, ypač atsižvelgdami į skaitmeninius iššūkius.

Vertinime pabrėžiama, kad skiriame didelį dėmesį studentų priėmimo ir paramos politikai. Užtikriname, kad visi studentai turėtų lygias galimybes. Skatiname studentų mobilumą per Erasmus+ mainus ir suteikiame galimybę atlikti tarptautines praktikas. Taip pat teikiame finansinę, psichologinę ir asmeninę paramą mūsų studentams, siekdami užtikrinti, kad jie jaustųsi palaikomi ir skatinami siekti aukštų rezultatus.

Taip pat Vilniaus dizaino kolegijoje dirba aukštos kvalifikacijos ir savo srities patyrę profesionalai, kurie suteikia mūsų studentams geriausią įmanomą švietimą dizaino srityje. Dauguma mūsų dėstytojų aktyviai dalyvauja savo profesinėje veikloje ir atneša naujausias įžvalgas į mūsų studijų programas.

Tarptautinių ekspertų nuomone, Vilniaus dizaino kolegija yra vieta, kurioje vyrauja atvira ir lanksti bendravimo atmosfera tarp dėstytojų, studentų ir administracijos darbuotojų. Svarbiausia, kad visi jaustųsi patogiai išreikšti savo mintis ir spręsti problemas. Tai suteikia galimybę efektyviai bendradarbiauti ir pasiekti geresnių rezultatų.

Mūsų kolegija taip pat turi visus reikalingus įrangos ir išteklius kokybiškoms studijoms dizaino srityje. Turime informacinę sistemą, kompiuterių įrangą, licencijas, biblioteką ir visus reikiamus techninius ir technologinius išteklius.

Galiausiai, Vilniaus dizaino kolegija sulaukė didelio pripažinimo iš užsienio ekspertų. Mūsų akredituotos dizaino studijų programos rodo, kad esame pasirengę ateičiai. Kolegijos pagrindinis tikslas ir toliau bus skatinti studentų kūrybiškumą, novatoriškumą ir ugdymą tapti lyderiais ir nepakeičiamais profesionalais savo srityje!