Gerbiami stojantieji, būsimi meno studijų studentai!

Artėjant Jūsų svarbiausiam gyvenimo etapui – studijų pasirinkimui – norime būti Jums naudingi bei padėti pasiruošti, patarti, renkantis būsimas studijas. Neabejotinai, artėjantys stojamieji egzaminai šiek kiek baugina, sukelia papildomų klausimų ar neaiškumų.

Besidominčius mados, interjero, grafinių komunikacijų dizaino, taikomosios fotografijos ar vaidybos studijomis ir ketinančius šiemet laikyti stojamuosius egzaminus, kviečiame liepos mėnesį atvykti į Vilniaus dizaino kolegijos organizuojamas NEMOKAMAS KONSULTACIJAS STOJANTIESIEMS.

Tai proga susipažinti su stojamojo egzamino į menus reikalavimais, vertinimo kriterijais, priėmimo sąlygomis bei pačiomis studijų programomis, kurias siūlo Vilniaus dizaino kolegija.

Konsultacijų metu atliksime simuliacines stojamojo egzamino užduotis bei bus suteikiama galimybė pasikonsultuoti su savo sričių profesionalais. Į konsultacijas galima atsinešti ir savarankiškai atliktus darbus, kuriuos peržiūrės ir pakomentuos VDK dėstytojai.

Kaip pasiruošti stojamiesiems egzaminams? Kokią menų studijų programą rinktis? Į šiuos ir visus kitus rūpimus klausimus mes pasiruošę atsakyti konsultacijų metu!

Registracija į šias KONSULTACIJAS:

  • Liepos 9 ir 16 d.  kviečiame ketinančius stoti į medijų meno krypties taikomosios fotografijos studijų programą.
  • Liepos 9, 13 ir 16 d.  kviečiame atvykti tuos, kurie stos į dizaino krypties interjero dizaino, mados dizaino bei grafinių komunikacijų dizaino studijų programas.
  • Liepos 13 ir 15 d. kviečiami atvykti stojantys į teatro krypties vaidybos studijų programą.

 

Būtina išankstinė registracija: https://apklausa.lt/f/vilniaus-dizaino-kolegijos-nemokamos-konsultacijos-stojantiesiems-2020-m-tw69v5p.fullpage

Vietų skaičius yra ribotas!

Kviečiame abiturientus būti pranašesniais už kitus – pasiruošti, pagilinti žinias ir patobulinti įgūdžius, kurių labai prireiks, stojant į mados, interjero, grafinių komunikacijų dizaino, fotografijos ar vaidybos studijų programas!