VISŲ STUDENTŲ DĖMESIUI

Informuojame, kad nuo lapkričio 11 dienos Vilniaus dizaino kolegijoje veiks NAUJA SPAUSDINIMO SISTEMA, kurios pagalba papildomai galėsite spausdinti ir iš bibliotekoje esančių kompiuterių. Bibliotekoje rasite spausdinimo sistemos vartotojo instrukciją – prašome susipažinti ir ja vadovautis. Šias instrukcijų versijas rasite bibliotekoje šalia kiekvienos darbo vietos (taip pat buvo siųstas el. laiškas su prisegta elektronine instrukcijos versija).

Nuo 2019-11-11 d. NEBUS galimybės įsigyti popierinių spausdinimo kortelių, kaip jau buvo įprasta, o norintys naudotis spausdinimo/kopijavimo/skenavimo paslauga kolegijoje, turi registruotis VDK spausdinimo sistemoje šia nuoroda:

https://print.dizainokolegija.lt

Primename, kad šiuo metu VDK yra galimybė atsispausdinti ar pasidaryti kopiją naudojantis dviem spausdintuvais – bibliotekoje ir šalia administracijos (lofte).

Naujoji sistema (t.y. spausdinimo paslauga, suvedus savo PIN kodą) dabar jau veikia bibliotekoje.

DĖMESIO!!!

Šalia administracijos esančiam spausdintuvui iki lapkričio pabaigos paliekama senoji spausdinimo funkcija (popierinėmis kortelėmis) – PRAŠOME IŠNAUDOTI POPIERINIŲ KORTELIŲ LIKUČIUS IKI NURODYTO TERMINO,

nes jų neišnaudojus, nebus galimybės perkelti likučius į naująją spausdinimo sistemą!!!

Nuo gruodžio 1 dienos abudu spausdintuvai veiks naujos spausdinimo sistemos aplinkoje, t.y. spausdinti/kopijuoti galėsite tik PIN kodais.

 

Išsami spausdinimo sistemos vartotojo instrukcija čia – dizainokolegija.lt/apie-vdk/aktualus-dokumentai/#-vartotojo-instrukcija