19-oji „Aukštųjų mokyklų mugė 2020“ kviečia moksleivius atrasti sprendimą 2020 sausio 23 dieną Žalgirio arenoje Kaune!

Kviečiame dalyvauti ir aplankyti Vilniaus dizaino kolegijos stendą, kur galėsite pamatyti mūsų studijų programų pristatymą, gauti patarimų, kaip rasti sau tinkamiausią kelią, taip pat visą reikalingą informaciją apie priėmimo tvarką, stojimų eigą, pasirengimą priėmimui bei studijoms VDK.

Kauno Žalgirio arenoje surengtoje 19-toje mugėje iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių atvykę būsimieji studentai, jų draugai ir tėveliai, mokytojai ir karjeros ugdymo konsultantai turės galimybę susipažinti ir pabendrauti su aukštųjų mokyklų atstovais, dėstytojais ir kolegijos studentais, dalyvauti įdomiuose renginiuose bei kūrybinėse dirbtuvėse.

Ieškokite mūsų stendo I-me aukšte.

RENGINYS NEMOKAMAS

 

Taip pat 2020 m. vasario 6-7 dienomis lauksime visų susidomėjusių renginyje „STUDIJOS 2020“ Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilniuje.

Parodos dienos ir darbo laikas:

Ketvirtadienis, vasario 6 d. 10:00-17:30 val.

Penktadienis, vasario 7 d. 10:00-17:30 val.

Vilniaus dizaino kolegija – prestižinė, novatoriška, išskirtinai į menus ir dizainą orientuota aukštoji mokykla. Kūrybingiems žmonėms siūlome rinktis mados dizaino (lietuvių ar rusų kalba), interjero dizaino (lietuvių ar rusų kalba), grafinių komunikacijų dizaino, taikomosios fotografijos, vaidybos studijas.

Mes pasiruošę padėti jaunuoliams apsispręsti, ką veikti baigus mokyklą ir kaip kurti tolimesnę savo ateitį.

Iki susitikimo parodose!