2019 m. sausio 17 d. Vilniaus dizaino kolegija dalyvavo Žalgirio arenoje (Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaune) vykusioje 18-oje „Aukštųjų mokyklų mugėje“. Mugę organizavo Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO) kartu su partneriu UAB „Ekspozicijų centras“.

Anot šios mugės organizatorių, moksleiviai buvo kviečiami atrasti savo SUPERGALIĄ!

LAMA-BPO
muge4

Dalyvaudami šioje parodoje siekėme aukštesniųjų klasių moksleivius, mokytojus ir visus, kurie domisi studijomis Vilniaus dizaino kolegijoje, supažindinti su aukštosios mokyklos siekiais ir tikslais, studijų programomis, pasirinkimo galimybėmis ir priėmimo tvarka; patarti ir konsultuoti, kokių žinių ir gebėjimų reikia norint studijuoti, kaip pasirengti studijoms ir stojamiesiems egzaminams; pristatyti karjeros galimybes ir perspektyvas, baigus Vilniaus dizaino kolegijos studijas. Parodoje visi norintys turėjo galimybę pabendrauti su esamais VDK studentais ir kolegijos atstovais „gyvai“.

Labai tikimės, kad po apsilankymo Vilniaus dizaino kolegijos stende moksleiviai atrado savo menines supergalias gavo visus atsakymus į rūpimus klausimus.