Trumpi fotografijos kursai pradedantiesiems

Dėstytojas:Dalia Mikonytė
Kursai vedami:Kolegijoje
Data:2023.10.12 - 2023.11.30
Trukmė:1,5 mėnesio
Adresas:Vilniaus dizaino kolegija (Kauno g. 34), F aukštas, auditorijos: F1, F2, F3, F4, F5
Kaina: 290
RezervuotiPasiteirauti

1,5 mėnesio Vilniaus dizaino kolegijos organizuojami Fotografijos kursai pradedantiesiems padės Jums atrasti naujas fotografavimo galimybes, supažindins ir atskleis fotografijos paslaptis. Fotografija nuo atsiradimo pradžios turi glaudų ryšį su technologijomis, tad kursų programa supažindina tiek su seniausiomis fotografijos technologijomis, tiek su šiandieniniais skaitmeniniais fotoaparatais bei moderniu studijiniu apšvietimu. Šių kursų programa ir užduotys yra orientuotos ne tik į teorinių žinių suteikimą ir gilinimą, bet ir praktinių gebėjimų ugdymą. Po kursų fotoaparatas Jums taps ne tik kasdienybės akimirkų įamžinimo priemone, bet ir įdomių idėjų realizavimo įrankiu.

Šių kursų tikslinė grupė – fotografijos mėgėjai. Siekiamas rezultatas – pamatinės fotografijos žinios.

SVARBU! Registruojantis nurodykite, kokius fotografavimo įgūdžius turite (pvz., niekada nefotografavau, mėgėjiškai fotografuoju laisvalaikiu, fotografuoju, bet trūksta techninių žinių ir pan.). Tai padės mums suformuoti tolygesnio žinių lygio ir turimų lūkesčių dalyvių grupes.

SVARBU! Gavus el. paštu informaciją apie rezervuotą vietą grupėje, per 5 kalendorines dienas turite sumokėti visą pasirinktų kursų kainą arba 20 proc. kursų kainos. Vietų skaičius grupėje ribotas, tad vieta Jums patvirtinama tik gavus mokestį. Negavus apmokėjimo – rezervacija atšaukiama ir Jūs turėsite registruotis iš naujo.

Reikalavimai kursų dalyvių technikai: Turėti savo fotoaparatą – modelis, klasė, rūšis, gamintojas, serija – pagal Jūsų pasirinkimą. Prisiminkite – ne fotoaparatas daro nuotraukas, jas daro fotografas. Pagalba renkantis naują ar pirmą fotoaparatą – Mikio Binkio pasiūlyta klasifikacija, su kuria galima susipažinti čia http://mikasbinkis.lt/straipsniai/dslr

Trumpa programa
1. Foto aparato veikimo principas
2. Analoginė fotografija
3. Fotografijos kompozicijos pagrindai
4. Šviesa – natūralus ir dirbtinis apšvietimas
5. Paskaitos – kūrybiniai užsiėmimai
Kursų trukmė
1.5 mėnesio / 14 užsiėmimų po 3 akad. val. (iš viso 42 akad. val.)
Kursų laikas
Antradienis 18:30-20:45
Ketvirtadienis 18:30-20:45
Vieta
Vilniaus dizaino kolegija (Kauno g. 34), Auditorijos: F1, F2, F5, Fotolaboratorija
Stiklinis įėjimas į cokolinį aukštą yra iš vidinės kiemo pusės. Kiemas yra kairėje kolegijos pusėje.
Trumpai apie dėstytoją
Dalia Mikonytė – menininkė, fotografė, tyrėja. Lietuvos fotomenininkų sąjungos ir Lietuvos tarpdisciplininio meno kūrėjų sąjungos narė. Nuo 2014 m. jai suteiktas Lietuvos Respublikos meno kūrėjos statusas.
D. Mikonytė yra surengusi 6 personalines parodas, jos darbai eksponuoti daugelyje grupinių parodų Lietuvoje ir užsienyje. Turi 8 metus įvairiapusiškos laisvai samdomos fotografės darbo patirties, 5 metus dirba fotografijos edukacijos srityje. Iš Vilniaus dizaino kolegijos ji jau išleido 10 laimingų pradedančiųjų fotografų grupių.
Daugiau informacijos apie dėstytoją: www.daliamikonyte.lt ir @daliamphotography
``Naudinga pradedančiajam, gauta tai ko tikėtasi.``
Maloni, profesionali dėstytoja, ačiū.
Rekomenduočiau, nes tikrai galima šio to išmokti
Man tikrai labai patiko kursai, tikrai labai verta
Rekomenduočiau, nes gerai suderinta praktiniai ir teoriniai mokymosi būdai. Plius gera kaina.
Kursai atitiko lūkesčius, džiaugiuosi pozityvia atmosfera