PAŽENGUSIEMS FOTOGRAFAMS. Studijinio apšvietimo kursai

Kursai vedami:Kolegijoje
Data:2024.02.07 - 2024.03.27
Trukmė:2 mėnesiai
Adresas:Vilniaus dizaino kolegija (Kauno g. 34), F aukštas, auditorijos: F1, F4, F5
Kaina: 200
UžsakytiPasiteirauti

Studijinis apšvietimas yra sudėtingas ir svarbus fotografavimo aspektas, kuris reikalauja tam tikrų žinių ir praktinių įgūdžių. Darbas studijoje yra neatsiejama fotografo darbo dalis, tad šie kursai suteiks galimybę valdyti studijinį apšvietimą be baimės.

Šiuose kursuose bus nagrinėjamos ir praktiškai parodomos pagrindinės apšvietimo schemos, kaip tinkamai sukurti skirtingus apšvietimus vienos ir kelių blyksčių pagalba, įgilinami įgūdžiai fotografuojant studijoje su dienos apšvietimu ir kaip tinkamai panaudoti studijinį apšvietimą fotografuojant patalpoje.

Mokymuose taip pat bus suteikiama praktinė dalis, leidžianti mokymų dalyviams ekspermentuoti su skirtingais apšvietimo variantais, kurie padės Jums sukurti tam tikrą nuotaiką, ar atmosferą nuotraukoje.

Po mokymų gebėsite tinkamai naudotis fotostudijos įranga, atskirsite blyksčių formavimo aksesuarus ir jų funkcijas, išmoksite laisvai valdyti ir atskirti studijinį apšvietimą.

Trumpa programa
● Įvadinė kursų paskaita
● ,,Vienos studijinės blykstės panaudojimas studijoje”
● ,,Dviejų ir daugiau studijinių blyksčių panaudojimas studijoje”
● ,,Pastovios šviesos panaudojimas studijoje”
● Fotosesija su modeliu panaudojant jau parodytus apšvietimus (fotografuojant su viena, dviem ir daugiau studijinėmis blyktėmis)
● ,,Dieninis apšvietimas studijoje”
● ,,Studijinis apšvietimas patalpoje”
● Kurso dalyvių kūrybinis projektas - baigiamasis užsiėmimas studijoje
Darbo priemonės
Naudojama fototechnika
Trumpai apie dėstytoją