NUOTOLINIAI praktiniai interjero dizaino kursai

Dėstytojas:Ieva Žukauskaitė
Kursai vedami:Nuotoliniu būdu
Data:2023.11.03 - 2023.12.04
Trukmė:1 mėnuo
Kaina: 400
UžsakytiPasiteirauti

Jei išmanote architektūrinę grafiką, bent minimaliai valdote CAD’ines kompiuterines programas (AutoCAD, ArchiCAD ar pan.) ar mokate braižyti ranka ir norite praktiškai išbandyti interjero dizaino projekto rengimą nuo pradžios iki pabaigos tai praktiniai kursai yra puiki proga išbandyti savo jėgas. Šiuose kursuose galėsite atlikti parinkto objekto projektą arba pabandyti tai padaryti su savo pasirinktu gyvenamuoju objektu.

Praktiniai kursai skirti teorinės informacijos įtvirtinimui praktinėse užduotyse, todėl įvadinių kursų išklausymas būtų privalumas. Mokysimės kaip įvertinti esamos projektuojamos situacijos vietą (apmatavimai, pradinės informacijos suvedimas į brėžinius), susidėlioti idėjinį būsimo projekto vaizdą (idėjinių žemėlapių kūrimas), planuoti funkcines patalpas (įvairių planavimų variantų kūrimas), pateikti skirtingus baldų išdėstymo variantus plane, planuotis dirbtinio apšvietimo ir elektros instaliacijos sprendinius, gilintis į apdailos medžiagų idėjinį ir grafinį pateikimą.

Praktiniai kursai susidės iš 10 nuotolinių susitikimų: įrašų ir konsultacijų. Turėsite puikią galimybę stebėti ir mokytis kartu su kitais kursų kolegomis bei sužinoti daug svarbių dalykų, susijusių su Interjero dizainu.

SVARBU! Gavus el. paštu informaciją apie rezervuotą vietą grupėje, per 5 kalendorines dienas turite sumokėti visą pasirinktų kursų kainą arba 20 proc. kursų kainos. Vietų skaičius grupėje ribotas, tad vieta Jums patvirtinama tik gavus mokestį. Negavus apmokėjimo – rezervacija atšaukiama ir Jūs turėsite registruotis iš naujo.

Kursų trukmė
36 akad. val. | 10 įrašų ir 5 nuotolinės konsultacijos
Kursų laikas
Nuotolinės paskaitos vyks pirmadieniais, ketvirtadieniais 18 val. (Lietuvos laiku).
Paskaitų įrašai liks ir bus pasiekiami visą kursų laikotarpį.
Darbo priemonės
Kompiuteris, AutoCad ar kita Cad programa, Microsoft Teams paskyra
Trumpai apie dėstytoją
“Labai daug naudingos informacijos per trumpą laiką. Dėstytoja 100 balų! Linkėjimai Ievai!”
``Labai rekomenduočiau interjero kursus, dėl begalio dėstytojos atsidavimo. Labai jautėsi, kad tai nebuvo tik darbas, daug laiko ir dėmesio skiriama tiek kursų medžiagai, tiek kiekvienam studentui asmeniškai. Puikūs kursai ir neturiu ką pridurti. Ačiū dėstytojai Ievai už fantastišką patirtį.``
„Didžiulis ačiū dėstytojai Ievai. Ji yra tobula dėstytoja, profesionalė, nuostabus ir šiltas žmogus!!! Rekomenduoju iš visos širdies! 🙂 Pasiruošimas 100%. Medžiaga, struktūra, metodika.”
„Rekomenduočiau, nes labai tikslingi, orientuoti į poreikį kursai”
``Buvo tikrai įdomu. Be įtampos. Dėstytoja tikrai yra savo srities specialistė.``