Baziniai vizažo kursai SAVAITGALIAIS

Kursai vedami:Kolegijoje
Data:2023.11.11 - 2023.11.26
Trukmė:1 mėnesio intensyvūs kursai
Adresas:Vilniaus dizaino kolegija (Kauno g. 34), IV aukštas, 4 auditorija
Kaina: 500
RezervuotiPasiteirauti

Šių makiažo kursų metu, dalyviai supažindinami su makiažo atlikimo pagrindais ir priemonėmis. Į makiažą siūlome pažvelgti kaip į priemonę, kuri padeda atskleisti veido grožį. Makiažo kursuose išmoksite išryškinti gražiausius ir paslėpti netobulus veido bruožus, naudojant įvairias kosmetikos priemones. Į kursų kainą įtrauktas dėstytojos kruopščiai atrinktas ir sukomplektuotas būtiniausių kursams reikalingų makiažo priemonių rinkinys, kurio vertė 300 eur. 

Kursų metu susipažinsite su istorinio makiažo charakteringiausiais bruožais, o per praktinius užsiemimus įgytas žinias galesite panaudoti paskutinio užsiėmimo metu surengtoje fotosesijoje.

Siekiamas rezultatas: išmokti pagrindinių makiažo atlikimo technikų, žinoti priemonių gausą bei teisingai juos pasirinkti. Visa tai leis sukurti savo darbų portfolio ir  vėliau galima panaudoti sau ar klientui. 

SVARBU! Gavus el. paštu informaciją apie rezervuotą vietą grupėje, per 5 kalendorines dienas turite sumokėti visą pasirinktų kursų kainą arba 20 proc. kursų kainos. Vietų skaičius grupėje ribotas, tad vieta Jums patvirtinama tik gavus mokestį. Negavus apmokėjimo – rezervacija atšaukiama ir Jūs turėsite registruotis iš naujo.

Trumpa programa
• Įvadas į makiažo pasaulį. Makiažo istorijos vystymosi chronologija. Trumpa produktų apžvalga
• Veido morfologinė struktūra. Akių, nosies, lūpų bei antakių formos ir tipai. Idealių veido proporcijų paieška ir modeliavimas makiažo priemonių pagalba
• Veido padengimas (įvairių produktų analizė, padaudojimo būdai) Nude makiažas
• Antakių formos, jų analizė, koregavimas skirtingais būdais
• Pravedimų įvairovė bei praktika
• Istorinio makiažo (1940-1950 m.) charakteringi bruožai. Teorija ir praktika. Jo pritaikymas mūsų laikais. Red Carpet
• Klasikinė technika (kampinė, ”bananas”). Darbas su keliomis spalvomis. Praktika
• Dūminis makiažas - kokių variacijų būna ir kaip atrasti sau tinkančią?
• Proginis makiažas. Amžiaus (LIFT) makiažo subtilybės
• Vestuvinio makiažo specifika (darbas su pridėtinėmis detalėmis (blizgučiai, blakstienos)
• Baigiamasis darbas. Fotosesija
Kursų trukmė
1 mėnesio intensyvūs kursai
Kursų laikas
Šeštadienis 12:00-16:00
Sekmadienis 12:00-16:00
Darbo priemonės
Kursų dalyviui suteikiamas būtiniausių kursams reikalingų makiažo priemonių rinkinys, kurio vertė 300 eur. Apie reikalingas papildomas priemones dėstytoja informuos kursų metu.
Trumpai apie dėstytoją
Jelena Liaudinienė – Šiaulių pedagoginiame universitete įgijo Muzikos edukologijos išsilavinimą. Vilniuje Psichologijos Akademijoje sekmingai įgyjo “Socialinės psichologijos” bei “Personalinės psichologijos” diplomus, yra Tarptautinės Koučerių bei Trenerių Asociacijos narė (ICTA), pabaigusi “Mados psichologijos” kursą pas E. Skrestoną.
Dėstytoja turi daug įvairios darbo patirties su modelių agentūromis, rengiant fotosesijas žurnalams, dirbant „backstage“ renginiuose, rengiant įvairius straipsnius žymiems žurnalams (L‘Officiel, Cosmopolitan, Moteris) makiažo tema, apžvelgiant tendencijas bei šios srities subtilybes. Jelena Liaudinienė nuolat dalyvauja įvairiuose renginiuose, kaip pagrindinė grimerė, turi įgijusi tarptautinės patirties Šveicarijoje, Latvijoje, Japonijoje, Amerikoje.
Jelena Liaudinienė vizažo bei grimo srityje dirba virš 19 metų. Daugiau nei 7 metus dėsto Vilniaus dizaino kolegijoje Mados Katedros studentams. Per šį laikotarpį ji išleido ne vieną gabų studentą, kuris dirba mados bei grimo pasaulyje.
``Sužinojau labai daug naujų dalykų. Išmokau dažytis, paruošti veidą makiažui, atsirinkti kosmetiką ir priemones.``
``Puiki dėstytoja, savo srities profesionalė, kuri noriai dalinasi savo patirtimi ir žiniomis.``
``Vilniaus dizaino kolegijoje sužinojau ir išmokau daug naujų dalykų makiažo srityje. Patiko bazinių vizažo kursų eiga ir kursų dėstytoja. Viskas buvo labai aiškiai aiškinama ir parodoma. ``
``Kaina prieinama, didelis mokinio reikalingų makiažo priemonių rinkinys, nuostabi dėstytoja, būtinos ir kruopsčiai išdėstytos žinios. ``