STUDIJINIO APŠVIETIMO KURSAI PAŽENGUSIEMS FOTOGRAFAMS

Kursai vedami:Kolegijoje
Data:2023.06.07 - 2023.07.19
Trukmė:2 mėnesiai
Adresas:VšĮ Vilniaus dizaino kolegija, Kauno g. 34, F aukštas, auditorijos: F1, F4a, F4b, F5
Kaina: 200
RezervuotiPasiteirauti

Studijinis apšvietimas yra sudėtingas ir svarbus fotografavimo aspektas, kuris reikalauja tam tikrų žinių ir praktinių įgūdžių. Darbas studijoje yra neatsiejama fotografo darbo dalis, tad šie kursai suteiks galimybę valdyti studijinį apšvietimą be baimės.

Šiuose kursuose bus nagrinėjamos ir praktiškai parodomos pagrindinės apšvietimo schemos, kaip tinkamai sukurti skirtingus apšvietimus vienos ir kelių blyksčių pagalba, įgilinami įgūdžiai fotografuojant studijoje su dienos apšvietimu ir kaip tinkamai panaudoti studijinį apšvietimą fotografuojant patalpoje.

Mokymuose taip pat bus suteikiama praktinė dalis, leidžianti mokymų dalyviams ekspermentuoti su skirtingais apšvietimo variantais, kurie padės Jums sukurti tam tikrą nuotaiką, ar atmosferą nuotraukoje.

Po mokymų gebėsite tinkamai naudotis fotostudijos įranga, atskirsite blyksčių formavimo aksesuarus ir jų funkcijas, išmoksite laisvai valdyti ir atskirti studijinį apšvietimą.

DĖMESIO! Renkama nauja grupė. Kviečiame registruotis!

SVARBU! Gavus el. paštu informaciją apie rezervuotą vietą grupėje, per 5 kalendorines dienas turite sumokėti visą pasirinktų kursų kainą arba 20 proc. kursų kainos. Vietų skaičius grupėje ribotas, tad vieta Jums patvirtinama tik gavus mokestį. Negavus apmokėjimo – rezervacija atšaukiama ir Jūs turėsite registruotis iš naujo.

Trumpa programa
● Įvadinė kursų paskaita.
● ,,Vienos studijinės blykstės panaudojimas studijoje”
● ,,Dviejų ir daugiau studijinių blyksčių panaudojimas studijoje”
● ,,Pastovios šviesos panaudojimas studijoje”
● Fotosesija su modeliu panaudojant jau parodytus apšvietimus (fotografuojant su viena, dviem ir daugiau studijinėmis blyktėmis)
● ,,Dieninis apšvietimas studijoje”
● ,,Studijinis apšvietimas patalpoje”
● Kurso dalyvių kūrybinis projektas - baigiamasis užsiėmimas studijoje
Kursų trukmė
2 mėn. ( 8 užsiėmimai po 3 akad. val. (iš viso 24 akad. val.).
Kursų laikas
1 kartą per savaitę trečiadieniais nuo 18:00 val. (paskutinę savaitę vyks du kartus užsiėmimas - liepos 17 d. ir liepos 19 d.)
Vieta
Vilniaus dizaino kolegija, Kauno g. F1, F4a, F4b, F5 (stiklinis įėjimas į cokolinį aukštą yra iš vidinės kiemo pusės Kiemas yra kairėje kolegijos pusėje).
Darbo priemonės
naudojama fototechnika.
Trumpai apie dėstytoją
Dominyka Ambroževičiūtė - jauna, perspektyvi mados, reklamos ir vestuvių fotografė. Baigė fotografijos studijas Vilniaus dizaino kolegijoje. Savo talentą ir pašaukimą fotografijai atrado prieš daugiau nei dešim metų. Per šį laikotarpį įamžino įvairius mados ir reklamos projektus, kurie buvo publikuoti įvairiuose mados ir gyvenimo būdo žurnaluose. Keletas projektų buvo publikuoti internetiniame ,,Vogue Italia” tinklapyje.
Įamžino žinomus Lietuvos žmonės, kaip Indrė Stonkuvienė, Monika Linkytė, Gintarė Gurevičiūtė, Dovilė Urbanaitė, Agnė Gilytė. Glaudžiai dirbo su tokiais prekiiniais ženklais, kaip ,,Lindex”, ,,Rent Boutique”, ,,Kempinski”, ,,Inavati”, ,,Aeronautica Militare”.