Studijinė fotografija pažengusiesiems

Kursai vedami:Kolegijoje
Trukmė:1,5 mėnesio
Adresas:VšĮ Vilniaus dizaino kolegija, Kauno g. 34, F2, F1, F5, Fotolaboratorija
Registruota:0/0
Kaina: 200,00
Pasiteirauti
Šiems kursams jau registruotas maksimalus studentų skaičius.

Domitės fotografija ir jaučiate, kad norite pagilinti jau turimas žinias?

Jeigu studijinis apšvietimas yra ta sritis, kurioje trūksta žinių, mes norime Jums pasiūlyti trumpus Studijinio apšvietimo kursus pažengusiesiems. Kursų tikslinė grupė: pažengę fotografijos mėgėjai. Dalyviai turi puikiai išmanyti savo fotoaparatų technines savybes ir veikimo principus. Rekomenduojama būti baigus Vilniaus dizaino kolegijos Fotografijos pradedantiesiems kursus arba kitus fotografijos pradmenų kursus.

Siekiamas rezultatas: išsamiai susipažinti su studijiniu apšvietimu.

DĖMESIO! Renkama nauja grupė, kviečiame registruotis.

SVARBU! Registruojantis nurodykite, kokius fotografavimo įgūdžius turite (pvz.: kiek laiko fotografuojate, kokius kursus esate baigę, kokių žinių trūksta ir pan.). Tai padės mums suformuoti tolygesnio žinių lygio ir turimų lūkesčių dalyvių grupes.

SVARBU! Gavus el. paštu informaciją apie rezervuotą vietą grupėje, per 5 kalendorines dienas turite sumokėti visą pasirinktų kursų kainą arba 20 proc. kursų kainos. Vietų skaičius grupėje ribotas, tad vieta Jums patvirtinama tik gavus mokestį. Negavus apmokėjimo – rezervacija atšaukiama ir Jūs turėsite registruotis iš naujo.

Reikalavimai kursų dalyvių technikai: bent entuziastų klasei priklausantys fotoaparatai, pagal Mikio Binkio pasiūlytą klasifikaciją, kurią galima susipažinti čia http://mikasbinkis.lt/straipsniai/dslr

Trumpa programa
• Šviesa – natūralus ir dirbtinis apšvietimas.
• Natiurmortas ir studijinis apšvietimas.
• Portretas ir studijinis apšvietimas.
• Studijinės blykstės ir piešimas šviesa.
• Baigiamasis kūrybinis užsiėmimas studijoje.
Kursų trukmė
1,5 mėnesio/ 6 užsiėmimai po 3 akad. val. (iš viso 18 akad. val.)
Kursų laikas
1 kartą per savaitę (antradieniais) – nuo 18:30 val.
Vieta
VšĮ Vilniaus dizaino kolegija, Kauno g. 34, F1, F4, F5 (stiklinis įėjimas į cokolinį aukštą yra iš vidinės kiemo pusės Kiemas yra kairėje kolegijos pusėje).