Studijinė fotografija pažengusiesiems

Kursai vedami:Kolegijoje
Data:2023.02.22 - 2023.03.29
Trukmė:1,5 mėnesio
Adresas:VšĮ Vilniaus dizaino kolegija, Kauno g. 34, F aukštas, auditorijos: F1, F4a, F4b, F5
Kaina: 200
Pasiteirauti
Šių kursų registracija yra baigta.

Domitės fotografija ir jaučiate, kad norite pagilinti jau turimas žinias?

Darbas fotografinėje studijoje yra neatsiejama fotografo darbo dalis. Kursų metu bus kalbama apie šviesą –  natūralų ir dirbtinį apšvietimą bei jos panaudojimą, apšviečiant skirtingus objektus. Trumpai susipažinsite su portreto istorija fotografijoje ir sąveika su kitomis meno šakomis. Sužinosite skirtumus tarp vyriško ir moteriško portreto dirbant fotografinėje studijoje naudojant dirbtinę šviesą. Taip pat bus aptariamos apšvietimo schemos, darbas su vienu ir daugiau šviesos šaltinių. Sužinosite kaip kontroliuoti šviesą ne tik fotografuojant trumpu išlaikymu, bet ir susipažinsite su piešimu šviesa, naudojant ilgą išlaikymą. Baigę kursus turėsite žinias, kaip ir kokį apšvietimą naudoti siekiamam rezultatui išgauti.

Jeigu studijinis apšvietimas yra ta sritis, kurioje trūksta žinių, mes norime Jums pasiūlyti trumpus Studijinio apšvietimo kursus pažengusiesiems. Kursų tikslinė grupė: pažengę fotografijos mėgėjai. Dalyviai turi puikiai išmanyti savo fotoaparatų technines savybes ir veikimo principus. Rekomenduojama būti baigus Vilniaus dizaino kolegijos Fotografijos pradedantiesiems kursus arba kitus fotografijos pradmenų kursus.

Siekiamas rezultatas: išsamiai susipažinti su studijiniu apšvietimu.

DĖMESIO! Registracija uždaryta.

SVARBU! Registruojantis nurodykite, kokius fotografavimo įgūdžius turite (pvz.: kiek laiko fotografuojate, kokius kursus esate baigę, kokių žinių trūksta ir pan.). Tai padės mums suformuoti tolygesnio žinių lygio ir turimų lūkesčių dalyvių grupes.

SVARBU! Gavus el. paštu informaciją apie rezervuotą vietą grupėje, per 5 kalendorines dienas turite sumokėti visą pasirinktų kursų kainą arba 20 proc. kursų kainos. Vietų skaičius grupėje ribotas, tad vieta Jums patvirtinama tik gavus mokestį. Negavus apmokėjimo – rezervacija atšaukiama ir Jūs turėsite registruotis iš naujo.

Reikalavimai kursų dalyvių technikai: bent entuziastų klasei priklausantys fotoaparatai, pagal Mikio Binkio pasiūlytą klasifikaciją, kurią galima susipažinti čia http://mikasbinkis.lt/straipsniai/dslr

Trumpa programa
• Šviesa – natūralus ir dirbtinis apšvietimas.
• Natiurmortas ir studijinis apšvietimas.
• Portretas ir studijinis apšvietimas.
• Studijinės blykstės ir piešimas šviesa.
• Baigiamasis kūrybinis užsiėmimas studijoje.
Kursų trukmė
1,5 mėnesio/ 6 užsiėmimai po 3 akad. val. (iš viso 18 akad. val.)
Kursų laikas
1 kartą per savaitę (trečiadieniais) – nuo 18:00 val.
Vieta
Vilniaus dizaino kolegija, Kauno g. F1, F4a, F4b, F5 (stiklinis įėjimas į cokolinį aukštą yra iš vidinės kiemo pusės Kiemas yra kairėje kolegijos pusėje).