Siuvimo ir konstravimo kursai pradedantiesiems

Dėstytojas:Daiva Sesickienė
Kursai vedami:Kolegijoje
Data:2023.03.01 - 2023.05.31
Trukmė:3 mėnesiai
Adresas:VDK, Kauno g. 34, IV aukštas, 5 auditorija
Kaina: 320
Pasiteirauti
Šių kursų registracija yra baigta.

Siuvimas ir konstravimas – savito stiliaus paieška prasideda nuo drabužio idėjos. Jūsų stilius prasideda nuo pirmojo paties pasisiūto drabužio. Tam, kad būtum stilingas tereikia visai nedaug, tik įgūdžių kaip tai padaryti.

Esame tikri, kad ne vieną kartą pamačius gražų audinį pagalvojate, kaip iš jo pasisiūtumėte puikų drabužį, deja, trūksta įgūdžių tai įgyvendinti. Todėl mes siūlome, pasinerti į siuvimo ir konstravimo paslaptis kartu su Vilniaus dizaino kolegijos organizuojamais Siuvimo ir konstravimo kursais!
Kursų siūlomos programos tikslas – vieno petinio drabužio pavyzdžiu (gal ir dviejų – tai priklauso nuo Jūsų pastangų) parodyti, kaip teisingai ir kokybiškai, lengviausiu būdu sukirpti ir pasisiūti norimą apdarą. Kursų metu sužinosite ir išmoksite kaip pasirinkti tinkamą konstrukciją iš įvairių mados žurnalų bei kaip ją pritaikyti savo figūrai.

DĖMESIO! Renkama 2023 m. pavasario semestro grupė! Kviečiame registruotis!

SVARBU! Gavus el. paštu informaciją apie rezervuotą vietą grupėje, per 5 kalendorines dienas turite sumokėti visą pasirinktų kursų kainą arba 20 proc. kursų kainos. Vietų skaičius grupėje ribotas, tad vieta Jums patvirtinama tik gavus mokestį. Negavus apmokėjimo – rezervacija atšaukiama ir Jūs turėsite registruotis iš naujo.

Trumpa programa
 Individualus figūros matavimas. Norimo modelio, audinio pasirinkimas.
 Petinio drabužio bazinis konstravimas, jo modeliavimo būdai, brėžinių koregavimas pagal figūros ypatumus.
 Lekalų gamyba. Petinių drabužių siuvimo technologija.
 Drabužio iš maketinio audinio siuvimas, primatavimas, defektų taisymas.
 Iškarpų iš žurnalų panaudojimas ir pritaikymas individualiai figūrai.
 Individualaus drabužio siuvimas, apdaila. Rezultatų įvertinimas.
Kursų trukmė
3 mėnesiai/ 14 užsiėmimų po 3 akad. val. (iš viso 42 akad. val.)
Kursų laikas
1 kartą per savaitę (trečiadieniais) – nuo 18:30 val.
Darbo priemonės
Siuvimo mašinos, dubliavimo presas, lyginimo įranga, kitos priemonės. Rekomenduojame turėti savo centimetrinę juostelę, žirkles, pieštuką ir trintuką. Pirmojo susitikimo metu reikėtų turėti rašymo priemonę. Apie reikalingas papildomas priemones dėstytoja informuos kursų metu.
Trumpai apie dėstytoją
Daiva Sesickienė dirba siuvimo pramonėje nuo 1986m., yra baigusi Lengvosios pramonės technikumą ( Viršutinių rūbų konstravimas modeliavimas) ir Pedagoginį Universitetą. Vyriškų drabužių salono savininkė. Bendradarbiauja beveik su visais Lietuvos dizaineriais. Vieni įdomesnių projektų- “Černobilis”pagrindinių veikėjų kostiumai, D.Ibelhauptaitės operų atlikėjų kostiumai.