Siuvimas ir konstravimas pažengusiesiems

Kursai vedami:Kolegijoje
Data:2019.01.14 - 2019.03.14
Trukmė:2 mėnesiai
Adresas:VDK, Kauno g. 34, IV aukštas, 5 auditorija
Registruota:10/10
Kaina: 230,00
Pasiteirauti
Šiems kursams jau registruotas maksimalus studentų skaičius.

Jeigu Jums patiko siuvimas ir Jūs savarankiškai ir sėkmingai pasiuvote petinį lengvo asortimento drabužį Vilniaus dizaino kolegijos organizuojamuose kursuose pradedantiesiems ar kituose siuvimo ir konstravimo mokymuose, o dabar dar labiau norėtumėte pagilinti savo turimas žinias bei susipažinti su viršutinių drabužių siuvimo ir konstravimo ypatumais (t.y. drabužiai su pamušalu: švarkeliai, striukės, paltai). Šie kursai kaip tik Jums.

Kursų tikslinė auditorija – žinantys siuvimo ir konstravimo pradines žinias. Šie kursai skirti norintiems vieno siuvamo moteriško asortimento drabužio pavyzdžiu (geriausiai švarkelio) parodyti kaip:

  • teisingai ir kokybiškai sukonstruoti pamušalą;
  • atlikti gaminio detalių dubliavimą;
  • siuvami viršutiniai drabužiai (siuvimo nuoseklumas);
  • užtikrinti viršutinių drabužių kokybės reikalavimus.

SVARBU! Kursų dalyviams būtinos ne tik siuvimo, bet ir konstravimo pradmenys. Norintiems registruotis į šiuos kursus, prieš jų pradžią bus organizuojamas susitikimas su dėstytoja, kurio metu turėsite pristatyti savo pasiūtą drabužį ir jo lekalus. Gauta informacija mums padės efektyviau suformuoti tolygesnio žinių lygio ir turimų lūkesčių dalyvių grupes.

Raginame, realiai įvertinti savo sugebėjimus bei galimybes, norint pasiekti užsibrėžtą tikslą, reikės įdėti nemažai pastangų (tiek kursų metu, tiek individualiai namuose). Viršutinių drabužių siuvimas ir konstravimas reikalauja ne tik daug laiko, bet ir ypatingo kruopštumo, tikslumo, kantrybės.

DĖMESIO! Renkama nauja grupė, kviečiame registruotis.

SVARBU! Gavus el. paštu informaciją apie rezervuotą vietą grupėje, per 5 kalendorines dienas turite sumokėti visą pasirinktų kursų kainą arba 20 proc. kursų kainos. Vietų skaičius grupėje ribotas, tad vieta Jums patvirtinama tik gavus mokestį. Negavus apmokėjimo – rezervacija atšaukiama ir Jūs turėsite registruotis iš naujo.

Trumpa programa
• Viršutinių drabužių konstravimo ypatumai.
• Konstrukcinio pagrindo parinkimas.
• Klasikinio švarkelio apykaklės konstravimas ir siuvimas.
• Klijinės medžiagos ir gaminio detalių dubliavimas.
• Pamušalo detalių konstravimas.
• Viršutinių drabužių siuvimo eiga.
• Priekio detalės krašto apdorojimas.
• Pamušalo siuvimas ir prijungimas.
• Rankovių ir apykaklės įsiuvimas.
• Gaminio apačios apdorojimas.
• Galutinis švarkelio lyginimas.
Kursų trukmė
2 mėnesiai/ 16 užsiėmimų po 3 akad. val. (iš viso 48 akad. val.)
Kursų laikas
1 kartas per savaitę (pirmadieniais) – nuo 18:00 val.
Darbo priemonės
Siuvimo mašinos, dubliavimo presas, lyginimo įranga, kitos priemonės. Pirmojo susitikimo metu reikėtų turėti rašymo priemonę. Apie reikalingas papildomas priemones dėstytoja informuos kursų metu. Rekomendacija dalyviams – turėti siuvimo mašiną namuose.
Trumpai apie dėstytoją
Mikas Macijauskas – apsigynė vizualinės komunikacijos bakalaurą Vilniaus dizaino kolegijoje, stažavosi kūrybinės komunikacijos ir marketingo agentūroje ``Terrier``. Mikas M. turi daugiau nei 6 metų patirtį dirbant programa Adobe Photoshop ir daugiau nei 5 metų patirtį dirbant programa Adobe Illustrator. Taip pat turi patirties vedant mokymus bei lektoriaujant įvairiose Lietuvos bei tarptautinėse konferencijose kūrybinės komunikacijos ir grafinio dizaino temomis. Šiuo metu dirba vyriausiuoju dizaineriu internetinės prekybos įmonėje, įkūrusioje internetines parduotuves tokias kaip MemberShop bei NEWMOOD. Taip pat yra laisvai samdomas grafikos dizaineris - praktikas, skleidžiantis mokymosi ir tobulėjimo visą gyvenimą idėją. Kompiuterinės grafikos dalykas yra įtrauktas į visas Vilniaus dizaino kolegijos studijų programas, todėl vakarinių kursų programa paruošta remiantis kompiuterinės grafikos dalykui aukštojoje mokykloje keliamais reikalavimais.