Parengiamieji kursai: Kompozicija. Spalva (trumpieji)

Dėstytojas:Urtė Bimbaitė
Kursai vedami:Kolegijoje
Trukmė:1 mėnuo
Adresas:VšĮ Vilniaus dizaino kolegija, Kauno g. 34
Registruota:0/15
Kaina: 75,00
RezervuotiPasiteirauti

Tik susirinkus pakankamam dalyvių skaičiui, sudarome galimybę lankyti tik akademinio piešimo užsiėmimus.

DĖMESIO! Naujos grupės renkamos tik pavasario semestrams.

SVARBU! Gavus el. paštu informaciją apie rezervuotą vietą grupėje, per 5 kalendorines dienas turite sumokėti visą pasirinktų kursų kainą arba 20 proc. kursų kainos. Vietų skaičius grupėje ribotas, tad vieta Jums patvirtinama tik gavus mokestį. Negavus apmokėjimo – rezervacija atšaukiama ir Jūs turėsite registruotis iš naujo.

Dėstytojai
Rasa Kriščiūnaitė-Kesminienė, Urtė Bimbaitė
Kursų trukmė
1,5 mėnesio/ 7 užsiėmimai po 3 akad. val., 1 susitikimas - 4 akad. val. (iš viso 25 akad. val.)
Kursų laikas
1 kartą per savaitę nuo 18:00 val.
Vieta
VšĮ Vilniaus dizaino kolegija, Kauno g. 34
Darbo priemonės
Turėti savo (įvairaus kietumo ir spalvų pieštukai, įvairių spalvų markeriai, vandeniu skiedžiami dažai, teptukai, spalvotas popierius, liniuotė, skriestuvas, žirklės, popieriaus klijai).
Apie dėstytojus
Rasa Kriščiūnaitė-Kesminienė – baigė Vilniaus dailės akademijos Vaizduojamojo meno fakultetą, kur įgijo scenografės specialybę. Šiuo metu dirba scenografe Vilniaus Gedimino technikos universiteto teatro studijoje „Palėpė“ bei Vilniaus dizaino kolegijoje specialybinio piešimo, spalvotyros ir taikomosios scenografijos dėstytoja mados dizaino ir interjero katedrose.
Rasos kūrybinė veikla plati ir įspūdinga. Ji kūrė kostiumus ir scenografijas Nacionalinio dramos teatro spektakliams, Jaunimo bei Rusų dramos teatro spektakliams. Vadovavo teatro kūrybinėms laboratorijoms Gape, Prancūzijoje, Flensburge, Vokietijoje. 2011 m. buvo Tarptautinio jaunimo projekto „Ponios ir ponai, Jūsų karieta...“ skirto apleistiems Lietuvos dvarams, organizatorė.
Dėstytoja yra gavusi nemažai apdovanojimų už profesinę veiklą, kaip diplomą už scenografiją ir kostiumus speklaklyje „Sugrįžimas“ pagal Adomo Mickevičiaus biografiją, universitetų teatrų forume Vilniuje (2007 m.), premiją už geriausią festivalio scenografiją tarptautiniame studentų teatrų festivalyje „Teatralnyj Koufar“ , Minske (2009 m.). 2012 m. Rasai Kesminienei suteiktas meno kūrėjos statusas.

Urtė Bimbaitė – baigė vizualiosios grafikos studijas Vilniaus Dailės Akademijoje, 2012 metais įgijo magistro laipsnį. Studijų metais dirbo edukacinėje srityje kaip dailės, muzikos ir technologijų dalykų asistentė ir pedagogė, vedė dailės kursus Šiuolaikinės Mokyklos Centre. 
Nuo 2013 metų dėstytoja dirba Vilniaus Dizaino Kolegijoje ir dėsto anatominio piešimo bei kompozicijos dalykus, veda paruošiamuosius kursus, planuojantiems stoti į dizaino krypties studijas, kūrybines dirbtuves moksleiviams.
Už Vilniaus Dizaino Kolegijos ribų, Urtė Bimbaitė užsiima individualia menine veikla kaip filmų restauracija, iliustracija, grafiniu dizainu. Dalyvauja bei organizuoja projektus, susijusius su edukacine, menine bei švietimo sritimis.