Parengiamieji kursai: Akademinis piešimas. Kompozicija. Spalva. (šeštadieniniai)

Kursai vedami:Kolegijoje
Data:2020.03.21 - 2020.05.09
Trukmė:1,5 mėnesio
Adresas:VšĮ Vilniaus dizaino kolegija, Kauno g. 34
Registruota:0/15
Kaina: 150,00
RezervuotiPasiteirauti

Tik susirinkus pakankamam dalyvių skaičiui, sudarome galimybę lankyti tik akademinio piešimo užsiėmimus.

DĖMESIO! Naujos grupės renkamos tik pavasario semestrams.

SVARBU! Gavus el. paštu informaciją apie rezervuotą vietą grupėje, per 5 kalendorines dienas turite sumokėti visą pasirinktų kursų kainą arba 20 proc. kursų kainos. Vietų skaičius grupėje ribotas, tad vieta Jums patvirtinama tik gavus mokestį. Negavus apmokėjimo – rezervacija atšaukiama ir Jūs turėsite registruotis iš naujo.

Dėstytojai
Vladimiras Šlechtovičius, Žydrūnas Mirinavičius
Kursų trukmė
8 užsiėmimai po 6 akad. val., susitkimai vyks šeštadieniais
Kursų laikas
1 kartą per savaitę, šeštadieniais nuo 12:00 val.
Vieta
VšĮ Vilniaus dizaino kolegija, Kauno g. 34
Darbo priemonės
Turėti savo (įvairaus kietumo ir spalvų pieštukai, įvairių spalvų markeriai, vandeniu skiedžiami dažai, teptukai, spalvotas popierius, liniuotė, skriestuvas, žirklės, popieriaus klijai).
Apie dėstytojus
Vladimiras Šlechtovičius – baigė Vilniaus dailės akademiją (dailininkas – pedagogas) ir Maskvos ZNUI, kur įgijo monumentaliosios tapybos/grafikos specialybę. Daug metų dirbo vidurinėse mokyklose dailininku-pedagogu. Taip pat dirbo Lietuvos operos ir baleto teatre dailininku-butaforu. Šiuo metu savo privačioje studijoje veda paruošiamuosius kursus besiruošiantiems stoti į aukštąsias menų krypties mokyklas. Vladimiras turi neįkainojamos patirties, kuria mielai pasidalins su Jumis.

Žydrūnas Mirinavičius – 1990 m. baigė Kauno St. Žuko taikomosios dailės technikumą, Stiklo specialybę, 1998 m. – Vilniaus Dailės Akademiją ir įgijo vitražo specialybės magistro laipsnį. Dėstytojas dirbo paauglių ir suaugusiųjų grupių mokytoju Vilniaus vaikų ir jaunimo dailės mokykloje, vėliau mokytojavo klube “Margas laikas”, nuo 2015 m. Vilniaus dizaino kolegijoje veda glaustus akademinio piešimo kursus, planuojantiems stoti į dizaino krypties studijas.
Žydrūnas Mirinavičius aktyviai dalyvauja kūrybinėje veikloje: organizuoja ir pats dalyvauja įvairiose grupinėse parodose Lietuvoje, kuria vitražus, stiklo dekorus individualiuose interjeruose Lietuvoje, bažnyčiose, Norvegijoje; skaito pranešimus konferencijose vitražo, personalijų, dailės architektūroje temomis; vertėjauja (iš anglų ir rusų kalbos). 2009-2014 m. parengė nemažai publikacijų vitražo, dailės architektūroje, muziejininkystės temomis populiarioje ir mokslinėje spaudoje.