Nuotraukų redagavimo pagrindai fotografams pradedantiesiems (Adobe Photoshop)

Kursai vedami:Kolegijoje
Trukmė:1,5 mėnesio
Adresas:VšĮ Vilniaus dizaino kolegija, Kauno g. 34, Loftas, LK1
Registruota:0/0
Kaina: 250,00
Pasiteirauti
Šiems kursams jau registruotas maksimalus studentų skaičius.

Šiais laikais fotografuojame ir bandome užfiksuoti gražiausias akimirkas – vieni fotoaparatais, kiti planšetėmis ar telefonais. Tačiau vien fotografuoti nepakanka, reikia dar gebėti fotografijas atrinkti ir redaguoti, kad būtų pasiektas geras ir kokybiškas rezultatas, tinkantis spaudai ar publikavimui internete. Viena populiariausių ir profesionaliausių vaizdų redagavimo programų – Adobe Photoshop – turi daugelį įrankių ir funkcijų, todėl svarbu žinoti kurias iš jų galima pritaikyti nuotraukų redagavimui ir nepasimesti įsijungus programą.

Kursų tikslinė grupė – šie kursai skirti tiems, kurie dar nėra bandę dirbti Adobe Photoshop programa, bet nori išmokti naudotis programos sąsaja bei redaguoti savo darytas fotografijas.

Kursų dalyviui nereikalingas pradinis Adobe PhotoShop programos pasirengimas. Užsiėmimų metu dėstytojas visus supažindins su programos sąsaja, pagrindiniais darbo įrankiais ir jų funkcijomis. Kursų metu bus skiriama praktinių užduočių bei namų darbų, kad informacija būtų geriau įsisavinama.

Rezultatas – išklausę nuotraukų redagavimo kursų pirmo lygio programą dalyviai gebės naudotis Adobe Photoshop programa, žinos pagrindinius jos įrankius, nuotraukų redagavimo eigą bei gebės dirbti su sluoksniais, kaukėmis ir sluoksnių grupėmis. Įgytų žinių ir gebėjimų pagrindu toliau dalyviai galės savarankiškai ugdyti savo profesionalumą dirbdami su Adobe Photoshop programa arba gilinti žinias nuotraukų redagavimo pagrindų antro lygio kursuose.

DĖMESIO! Renkama nauja grupė, kviečiame registruotis.

SVARBU! Gavus el. paštu informaciją apie rezervuotą vietą grupėje, per 5 kalendorines dienas turite sumokėti visą pasirinktų kursų kainą arba 20 proc. kursų kainos. Vietų skaičius grupėje ribotas, tad vieta Jums patvirtinama tik gavus mokestį. Negavus apmokėjimo – rezervacija atšaukiama ir Jūs turėsite registruotis iš naujo.

Trumpa programa
• Spalvų terpės ir profiliai redagavimui, publikavimui internete ir spaudai.
• Nuotraukų redagavimo eiga.
• Adobe Camera RAW įskiepis RAW failų redagavimui.
• Adobe Photoshop programos sąsaja ir pagrindiniai įrankiai, trumposios klaviatūros nuorodos.
• Sluoksniai, kaukės, ir sluoksnių grupės.
Kursų trukmė
1,5 mėnesio/ 12 užsiėmimai po 3 akad. val. (iš viso 36 akad. val.)
Kursų laikas
2 kartus per savaitę (pirmadieniais/trečiadieniais) – nuo 18:00 val.
Vieta
VšĮ Vilniaus dizaino kolegija, Kauno g. 34, Loftas, LK1 auditorija
Darbo priemonės:
Suteikiamas kompiuteris asmeniui (Apple kompiuterių auditorija). Dalyvis turi gerai išmanyti savo naudojamo fotoaparato technines funkcijas ir veikimo principus.