Nuotraukų redagavimas fotografams (Adobe Photoshop) pažengusiesiems

Kursai vedami:Kolegijoje
Trukmė:1,5 mėnesio
Adresas:VšĮ Vilniaus dizaino kolegija, Kauno g. 34, Loftas, LK1
Registruota:0/0
Kaina: 250,00
Pasiteirauti
Šiems kursams jau registruotas maksimalus studentų skaičius.

Šiais laikais fotografuojame ir bandome užfiksuoti gražiausias akimirkas – vieni fotoaparatais, kiti planšetėmis ar telefonais. Tačiau vien fotografuoti nepakanka, reikia dar gebėti fotografijas atrinkti ir redaguoti, kad būtų pasiektas geras ir kokybiškas rezultatas, tinkantis spaudai ar publikavimui internete. Adobe Photoshop yra viena galingiausių ir populiariausių nuotraukų redagavimo programų, todėl tiek mėgėjams, tiek profesionalams nuolat reikia gilintis į programos teikiamas galimybes, kad būtų pasiektas norimas rezultatas.

Kursų tikslinė grupė – kursai skirti tiems, kas jau yra susipažinę su Adobe Photoshop programa, moka naudotis jos sąsaja bei pagrindiniais įrankiais, tačiau nori atnaujinti ar pagilinti turimas žinias. Kursų dalyviui reikalingas pradinis Adobe PhotoShop programos pasirengimas. Užsiėmimų medžiaga skirta daugiausiai portretų rešutavimui, bet naudojamos technikos yra lengvai pritaikomos ir kitiems fotografijos žanrams. Kursų metu bus skiriama praktinių užduočių bei namų darbų, kad informacija būtų geriau įsisavinama.

Rezultatas – išklausę nuotraukų redagavimo kursus dalyviai gebės greitai ir profesionaliai retušuoti portretus, kurti kompozitines nuotraukas iš kelių skirtingų sluoksnių, naudotis redagavimo sluoksniais, atlikti tikslius žymėjimus, žinos skirtingus sluoksnių transformavimo bei jungimo būdus. Įgytų žinių ir gebėjimų pagrindu toliau dalyviai galės savarankiškai ugdyti savo profesionalumą dirbdami su Adobe Photoshop programa.

DĖMESIO! Renkama nauja grupė, kviečiame registruotis.

SVARBU! Gavus el. paštu informaciją apie rezervuotą vietą grupėje, per 5 kalendorines dienas turite sumokėti visą pasirinktų kursų kainą arba 20 proc. kursų kainos. Vietų skaičius grupėje ribotas, tad vieta Jums patvirtinama tik gavus mokestį. Negavus apmokėjimo – rezervacija atšaukiama ir Jūs turėsite registruotis iš naujo.

Trumpa programa
• Redagavimo sluoksniai.
• Actions meniu.
• Sluoksnių efektai ir jungimo būdai.
• Darbas su tekstu.
• Portreto retušavimas klonavimo įrankiais, Frequency Separation ir Dodge and Burn technikomis.
Kursų trukmė
1,5 mėnesio/ 6 užsiėmimai po 3 akad. val. (iš viso 18 akad. val.)
Kursų laikas
1 kartą per savaitę (trečiadieniais) – nuo 18:00 val.
Vieta
VšĮ Vilniaus dizaino kolegija, Kauno g. 34, Loftas, LK1 auditorija
Darbo priemonės:
Suteikiamas kompiuteris asmeniui (Apple kompiuterių auditorija). Dalyvis turi gerai išmanyti savo naudojamo fotoaparato technines funkcijas ir veikimo principus.