NUOTOLINIAI įvadiniai interjero dizaino kursai

Dėstytojas:Ieva Žukauskaitė
Kursai vedami:Kolegijoje
Data:2023.01.24 - 2023.04.04
Trukmė:2,5 mėnesio
Adresas:Nuotoliniu būdu
Registruota:30/30
Kaina: 400
Pasiteirauti
Šiems kursams jau registruotas maksimalus studentų skaičius.

Jei stebite savo gyvenamąją aplinką ir jaučiate, kad norite ją perkurti ar perdaryti, tai šie kursai yra būtent Jums!

Interjero dizaino kursai skirti visiems, kam įdomi supanti vidinė erdvė, jos formavimo ypatumai, apdailos medžiagų parinkimas, apšvietimo subtilumai bei dekoravimas.

Kursų siūlomos programos tikslas – suteikti bendrųjų žinių apie interjero erdvės kūrimo turinį, supažindinti su vidine erdve, suvokti jos mastelį, proporcijas, dydį bei suprasti esminius funkcinius patalpų formavimo reikalavimus. Įsisavinti natūralaus bei dirbtinio apšvietimo naudojimo būdus ir priemones. Supažindinti su pagrindinėmis apdailinėmis medžiagomis bei jų panaudojimo bei tarpusavio derinimo principais. Išmokyti susidėlioti bei pristatyti idėjinį būsimo projekto vaizdą, generuoti skirtingas idėjas bei kaip jas tinkamai pateikti. Nuotolinių susitikimų metu turėsite puikią galimybę užduotis atlikti ir praktiškai: pabandyti susidėlioti erdvės idėjinį žemėlapį, skirtingą baldų išdėstymą. Turėsite puikią galimybę stebėti ir mokytis kartu su kitais kursų kolegomis bei sužinoti daug svarbių dalykų, susijusių su Interjero dizainu.

Kursams nereikia turėti jokių papildomų kompiuterinių programų, užteks kompiuterio su internetu, kamera ir mikrofonu.

DĖMESIO! Pavasario semestro grupė surinkta.

SVARBU! Gavus el. paštu informaciją apie rezervuotą vietą grupėje, per 5 kalendorines dienas turite sumokėti visą pasirinktų kursų kainą arba 20 proc. kursų kainos. Vietų skaičius grupėje ribotas, tad vieta Jums patvirtinama tik gavus mokestį. Negavus apmokėjimo – rezervacija atšaukiama ir Jūs turėsite registruotis iš naujo.

Trumpa programa
• Įvadas
• Erdvės sąvoka
• Architektūrinės raiškos priemonės
• Natūrali ir dirbtinė šviesa
• Apdalinės medžiagos
• Ergonomika
• Projektavimo procesas
• Idėjos generavimas
• Planavimas
• Funkcinės patalpos
• Spalva ir faktūra
• Projekto pateikimas
Kursų trukmė
2.5 mėn. 20 susitikimų po 3 akademines valandas (iš viso 60 akad. val.)
Kursų laikas
2 kartus per savaitę (antradieniais ir ketvirtadieniais) - 18:00-20:15 val.
Darbo priemonės
Apie reikalingas papildomas priemones dėstytoja informuos kursų metu.
Trumpai apie dėstytoją
Dėstytoja Ieva Žukauskaitė 1996-2002 studijavo ir baigė Vilniaus Gedimino Technkos universiteto Architektūros studijas, kur įgijo bakalauro ir magistro laipsnį. Dėstytoja yra atestuota architektė, turinti daugiau nei 20 metų darbo patirties teritorijų planavimo, visuomeninių, komercinių bei gyvenamųjų pastatų bei interjerų projektavime.
“Labai daug naudingos informacijos per trumpą laiką. Dėstytoja 100 balų! Linkėjimai Ievai!”
``Labai rekomenduočiau interjero kursus, dėl begalio dėstytojos atsidavimo. Labai jautėsi, kad tai nebuvo tik darbas, daug laiko ir dėmesio skiriama tiek kursų medžiagai, tiek kiekvienam studentui asmeniškai. Puikūs kursai ir neturiu ką pridurti. Ačiū dėstytojai Ievai už fantastišką patirtį.``
„Didžiulis ačiū dėstytojai Ievai. Ji yra tobula dėstytoja, profesionalė, nuostabus ir šiltas žmogus!!! Rekomenduoju iš visos širdies! 🙂 Pasiruošimas 100%. Medžiaga, struktūra, metodika.”
„Rekomenduočiau, nes labai tikslingi, orientuoti į poreikį kursai”
``Buvo tikrai įdomu. Be įtampos. Dėstytoja tikrai yra savo srities specialistė.``