Kompiuterinės grafikos kursai pradedantiesiems Adobe Photoshop

Dėstytojas:Mikas Macijauskas
Kursai vedami:Kolegijoje
Data:2022.03.01 - 2022.05.17
Trukmė:2,5 mėnesių
Adresas:VDK, Kauno g. 34, Loftas, LK2 auditorija
Registruota:7/15
Kaina: 340,00
RezervuotiPasiteirauti

Kompiuterinė grafika – neatsiejama šio modernaus pasaulio kūrimo dalis. Vienas iš profesionaliausių ir patogiausių kompiuterinės grafikos kūrimo įrankių yra Adobe Photoshop ir Adobe Illustrator grafiniai paketai. Šių programų naudojimas suteikia ypač plačias galimybes kūrybiniuose eksperimentiniuose darbuose, projektuojant ar kuriant, norint išreikšti savo mintis kompiuterinės grafikos priemonėmis. Kursų metu bus mokoma pagrindinių principų dizaino problemoms spręsti bei Photoshop programos praktinių panaudojimo galimybių. Šių kursų programa skirta pradedantiesiems, kurie nori išmokti valdyti pikselius, kurti dizainą ar apdoroti fotografijas, norintiems įgyti bazines kompiuterinės grafikos žinias, gebantiems mokytis nepriklausomai nuo amžiaus ir išsilavinimo. Kursuose taikomi aktyvūs mokymosi metodai: teoriją iš karto taikome praktiškai.

DĖMESIO! Renkama nauja grupė, kviečiame registruotis.

SVARBU! Gavus el. paštu informaciją apie rezervuotą vietą grupėje, per 5 kalendorines dienas turite sumokėti visą pasirinktų kursų kainą arba 20 proc. kursų kainos. Vietų skaičius grupėje ribotas, tad vieta Jums patvirtinama tik gavus mokestį. Negavus apmokėjimo – rezervacija atšaukiama ir Jūs turėsite registruotis iš naujo.

Trumpa programa
•Adobe Photoshop programos vartotojo sąsaja;
•Koliažo kūrimas naudojant skirtingas nuotraukas;
•Fotomanipuliacijų kūrimas;
•Grafinių elementų taikymas rastrinėje grafikoje;
•Įžanga į tipografiją;
•Plakato komponavimas ir paruošimas spausdinimui;
•Animacijos kūrimo pradmenys;
•Reklaminių juostų (banerių) analizavimas ir kūrimas;
•Fotografijų apdorojimo pradmenys: spalvų korekcija, retušavimo technikos;
•Dizaino objektų paruošimas peržiūrai ekrane ir spausdinimui.
Kursų trukmė
2,5 mėnesio/ 12 užsiėmimų po 3 akad. val. (iš viso 36 akad. val.)
Kursų laikas
1 kartą per savaitę (antradieniais) – nuo 18:00 val.
Trumpai apie dėstytoją
Mikas Macijauskas – apsigynė vizualinės komunikacijos bakalaurą Vilniaus dizaino kolegijoje, stažavosi kūrybinės komunikacijos ir marketingo agentūroje „Terrier“. Taip pat patirtį kaupė su šimtais mados prekės ženklų internetinėse parduotuvėse „MemberShop“ bei „NEWMOOD“ dirbdamas vyriausiuoju dizaineriu. Vėliau dirbo vyriausiuoju dizaineriu skaitmeninės kūrybos agentūroje „bigNow“. Mikas turi daugiau nei 8 metų patirtį dirbant programa Adobe Photoshop ir daugiau nei 7 metų patirtį dirbant programa Adobe Illustrator. Be to, turi patirties vedant mokymus bei lektoriaujant įvairiose Lietuvos bei tarptautinėse konferencijose kūrybinės komunikacijos ir grafinio dizaino temomis. Šiuo metu Mikas dirba dizaineriu komunikacijos agentūroje „Integrity PR“, o taip pat yra laisvai samdomas grafikos dizaineris - praktikas, skleidžiantis mokymosi ir tobulėjimo visą gyvenimą idėją.