Kompiuterinės grafikos kursai pradedantiesiems Adobe Illustrator

Dėstytojas:Mikas Macijauskas
Kursai vedami:Kolegijoje
Data:2020.03.05 - 2020.05.21
Trukmė:2,5 mėnesių
Adresas:VDK, Kauno g. 34, Loftas, LK2 auditorija
Registruota:20/20
Kaina: 250,00
Pasiteirauti
Šiems kursams jau registruotas maksimalus studentų skaičius.

Kompiuterinė grafika – neatsiejama šio modernaus pasaulio kūrimo dalis. Vienas iš profesionaliausių ir patogiausių kompiuterinės grafikos kūrimo įrankių yra Adobe Illustrator ir Adobe Photoshop grafiniai paketai. Šių programų naudojimas suteikia ypač plačias galimybes kūrybiniuose eksperimentiniuose darbuose, projektuojant ar kuriant, norint išreikšti savo mintis kompiuterinės grafikos priemonėmis. Kursų programa skirta pradedantiesiems, norintiems įgyti žinių, kuriant įvairius dizaino projektus ir naudojant vektorinės grafikos programą Adobe Illustrator, norintiems įgyti bazines kompiuterinės grafikos žinias. Kursų metu bus aiškinami pagrindiniai dizaino principai bei supažindinama su naujausiomis tendencijomis. Kursuose taikomi aktyvūs mokymosi metodai: teoriją iš karto taikome praktiškai.

DĖMESIO! Renkama nauja grupė, kviečiame registruotis.

SVARBU! Gavus el. paštu informaciją apie rezervuotą vietą grupėje, per 5 kalendorines dienas turite sumokėti visą pasirinktų kursų kainą arba 20 proc. kursų kainos. Vietų skaičius grupėje ribotas, tad vieta Jums patvirtinama tik gavus mokestį. Negavus apmokėjimo – rezervacija atšaukiama ir Jūs turėsite registruotis iš naujo.

Trumpa programa
• Formų kūrimas, naudojant svarbiausius Illustrator įrankius
• Ikonų analizavimas ir kūrimas
• Logotipo idėjos paieškos procesas ir vizualus įgyvendinimas
• Plakato kompozicinis sprendimas ir maketavimas
• Vizitinės kortelės maketavimas
• Iliustracijos kūrimas
• Infografiko kūrimo praktiniai principai
• Sukurtų objektų paruošimas spaudai bei rodymui ekrane
Kursų trukmė
2,5 mėnesio/ 12 užsiėmimų po 3 akad. val. (iš viso 36 akad. val.)
Kursų laikas
1 kartą per savaitę (ketvirtadieniais) – nuo 18:30 val.
Trumpai apie dėstytoją
Mikas Macijauskas – apsigynė vizualinės komunikacijos bakalaurą Vilniaus dizaino kolegijoje, stažavosi kūrybinės komunikacijos ir marketingo agentūroje ``Terrier``. Mikas M. turi daugiau nei 6 metų patirtį dirbant programa Adobe Photoshop ir daugiau nei 5 metų patirtį dirbant programa Adobe Illustrator. Taip pat turi patirties vedant mokymus bei lektoriaujant įvairiose Lietuvos bei tarptautinėse konferencijose kūrybinės komunikacijos ir grafinio dizaino temomis. Šiuo metu dirba vyriausiuoju dizaineriu internetinės prekybos įmonėje, įkūrusioje internetines parduotuves tokias kaip MemberShop bei NEWMOOD. Taip pat yra laisvai samdomas grafikos dizaineris - praktikas, skleidžiantis mokymosi ir tobulėjimo visą gyvenimą idėją. Kompiuterinės grafikos dalykas yra įtrauktas į visas Vilniaus dizaino kolegijos studijų programas, todėl vakarinių kursų programa paruošta remiantis kompiuterinės grafikos dalykui aukštojoje mokykloje keliamais reikalavimais.