Kompiuterinės grafikos kursai pradedantiesiems Adobe Illustrator

Dėstytojas:Mikas Macijauskas
Kursai vedami:Kolegijoje
Data:2022.03.03 - 2022.05.19
Trukmė:2,5 mėnesių
Adresas:VDK, Kauno g. 34, Loftas, LK2 auditorija
Registruota:9/15
Kaina: 340,00
RezervuotiPasiteirauti

Kompiuterinė grafika – neatsiejama šio modernaus pasaulio kūrimo dalis. Vienas iš profesionaliausių ir patogiausių kompiuterinės grafikos kūrimo įrankių yra Adobe Illustrator ir Adobe Photoshop grafiniai paketai. Šių programų naudojimas suteikia ypač plačias galimybes kūrybiniuose eksperimentiniuose darbuose, projektuojant ar kuriant, norint išreikšti savo mintis kompiuterinės grafikos priemonėmis. Kursų programa skirta pradedantiesiems, norintiems įgyti žinių, kuriant įvairius dizaino projektus ir naudojant vektorinės grafikos programą Adobe Illustrator, norintiems įgyti bazines kompiuterinės grafikos žinias. Kursų metu bus aiškinami pagrindiniai dizaino principai bei supažindinama su naujausiomis tendencijomis. Kursuose taikomi aktyvūs mokymosi metodai: teoriją iš karto taikome praktiškai.

DĖMESIO! Renkama nauja grupė, kviečiame registruotis.

SVARBU! Gavus el. paštu informaciją apie rezervuotą vietą grupėje, per 5 kalendorines dienas turite sumokėti visą pasirinktų kursų kainą arba 20 proc. kursų kainos. Vietų skaičius grupėje ribotas, tad vieta Jums patvirtinama tik gavus mokestį. Negavus apmokėjimo – rezervacija atšaukiama ir Jūs turėsite registruotis iš naujo.

Trumpa programa
•Adobe Illustrator programos vartotojo sąsaja;
•Formų kūrimas, naudojant svarbiausius Illustrator įrankius;
•Ikonų analizavimas ir ikonų serijos kūrimas;
•Logotipo idėjos paieškos procesas ir vizualus įgyvendinimas;
•Įžanga į tipografiją;
•Plakato kompozicinis sprendimas ir maketavimas;
•Atviruko kūrimas ir techninis ruošimas spaudai;
•Iliustracijos kūrimo principai;
•Duomenų vizualizavimo pagrindai;
•Sukurtų objektų paruošimas spaudai bei peržiūrai ekrane.
Kursų trukmė
2,5 mėnesio/ 12 užsiėmimų po 3 akad. val. (iš viso 36 akad. val.)
Kursų laikas
1 kartą per savaitę (ketvirtadieniais) – nuo 18:00 val.
Trumpai apie dėstytoją
Mikas Macijauskas – apsigynė vizualinės komunikacijos bakalaurą Vilniaus dizaino kolegijoje, stažavosi kūrybinės komunikacijos ir marketingo agentūroje „Terrier“. Taip pat patirtį kaupė su šimtais mados prekės ženklų internetinėse parduotuvėse „MemberShop“ bei „NEWMOOD“ dirbdamas vyriausiuoju dizaineriu. Vėliau dirbo vyriausiuoju dizaineriu skaitmeninės kūrybos agentūroje „bigNow“. Mikas turi daugiau nei 8 metų patirtį dirbant programa Adobe Photoshop ir daugiau nei 7 metų patirtį dirbant programa Adobe Illustrator. Be to, turi patirties vedant mokymus bei lektoriaujant įvairiose Lietuvos bei tarptautinėse konferencijose kūrybinės komunikacijos ir grafinio dizaino temomis. Šiuo metu Mikas dirba dizaineriu komunikacijos agentūroje „Integrity PR“, o taip pat yra laisvai samdomas grafikos dizaineris - praktikas, skleidžiantis mokymosi ir tobulėjimo visą gyvenimą idėją.