Kompiuterinės grafikos kursai pažengusiesiems Adobe Photoshop ir Adobe Illustrator

Dėstytojas:Mikas Macijauskas
Kursai vedami:Kolegijoje
Data:2020.01.29 - 2020.04.01
Trukmė:2 mėnesiai
Adresas:VDK, Kauno g. 34, Loftas, LK2 auditorija
Registruota:10/16
Kaina: 170,00
RezervuotiPasiteirauti

Kompiuterinės grafikos kūrimo programos Adobe Illustrator ir Adobe Photoshop yra artimos ir dažnai neatskiriamos, ruošiant reklaminius maketus spaudai ar internetui, kuriant integruotas reklamines kampanijas. Kompiuterinės grafikos kursai pažengusiesiems skirti tiems, kas jau susipažinę su programų valdymu ir nori geriau išmanyti skaitmeninio bei spaudos maketavimo virtuvę, įsigilinti į spaudos procesus, mokėti technologiškai taisyklingai paruošti failus, juos adaptuoti įvairioms terpėms.
Kursuose dalyviai imituos gyvenimišką situaciją – kurs reklaminę kampaniją ir adaptuos ją skirtingo dydžio bei medijų formatams (spaudai bei skaitmenai). Svarbu: dalyviai jau turi turėti teorinių žinių ir praktinių įgūdžių pagrindus, būti lankę mūsų organizuotus kompiuterinės grafikos kursus pradedantiesiems (Adobe Photoshop ir Adobe Illustrator) arba kitų organizatorių kursus pradedantiesiems.

DĖMESIO! Renkama nauja grupė, kviečiame registruotis.

SVARBU! Gavus el. paštu informaciją apie rezervuotą vietą grupėje, per 5 kalendorines dienas turite sumokėti visą pasirinktų kursų kainą arba 20 proc. kursų kainos. Vietų skaičius grupėje ribotas, tad vieta Jums patvirtinama tik gavus mokestį. Negavus apmokėjimo – rezervacija atšaukiama ir Jūs turėsite registruotis iš naujo.

Trumpa programa
- Grafinės erdvės kūrimas;
- Grafinių elementų kūrimo technologijos;
- Reklaminės kampanijos koncepto kūrimas;
- ``Key visual`` kūrimas;
- Vaizdo adaptavimo metodikos;
- Nestandartiniai spaudos maketai;
- Techninis failų ruošimas ir tvarkymas.
Kursų trukmė
2,5 mėnesio/ 9 užsiėmimų po 3 akad. val. (iš viso 27 akad. val.)
Kursų laikas
1 kartą per savaitę (trečiadieniais) – nuo 18:30 val.
Trumpai apie dėstytoją
Mikas Macijauskas – apsigynė vizualinės komunikacijos bakalaurą Vilniaus dizaino kolegijoje, stažavosi kūrybinės komunikacijos ir marketingo agentūroje ``Terrier``. Mikas M. turi daugiau nei 6 metų patirtį dirbant programa Adobe Photoshop ir daugiau nei 5 metų patirtį dirbant programa Adobe Illustrator. Taip pat turi patirties vedant mokymus bei lektoriaujant įvairiose Lietuvos bei tarptautinėse konferencijose kūrybinės komunikacijos ir grafinio dizaino temomis. Šiuo metu dirba vyriausiuoju dizaineriu internetinės prekybos įmonėje, įkūrusioje internetines parduotuves tokias kaip MemberShop bei NEWMOOD. Taip pat yra laisvai samdomas grafikos dizaineris - praktikas, skleidžiantis mokymosi ir tobulėjimo visą gyvenimą idėją. Kompiuterinės grafikos dalykas yra įtrauktas į visas Vilniaus dizaino kolegijos studijų programas, todėl vakarinių kursų programa paruošta remiantis kompiuterinės grafikos dalykui aukštojoje mokykloje keliamais reikalavimais.