Kompiuterinės grafikos kursai pažengusiesiems Adobe Photoshop ir Adobe Illustrator 2023 m. pavasarį

Dėstytojas:Mikas Macijauskas
Kursai vedami:Kolegijoje
Data:2023.02.15
Trukmė:2 mėnesiai
Adresas:VDK, Kauno g. 34, Loftas, LK2 auditorija
Registruota:0/15
Kaina: 300,00
RezervuotiPasiteirauti

Kompiuterinės grafikos kūrimo programos Adobe Illustrator ir Adobe Photoshop yra artimos ir dažnai neatskiriamos, ruošiant reklaminius maketus spaudai ar internetui, kuriant integruotas reklamines kampanijas ar kuriant kitus didesnės apimties projektus. Kompiuterinės grafikos kursai pažengusiesiems skirti tiems, kas jau yra susipažinę su programų pagrindais ir nori integruotai taikyti abi programas, labiau įsigilinti į skaitmeninės kūrybos ir spaudos maketavimo virtuvę, įsigilinti į spaudos procesus, mokėti technologiškai taisyklingai paruošti failus, juos adaptuoti įvairioms erdvėms.

Kursuose dalyviai imituos gyvenimišką situaciją – kurs reklaminę kampaniją ir adaptuos ją skirtingų dydžių bei medijų formatams (spaudai bei skaitmenai). Svarbu: dalyviai jau turi turėti teorinių žinių ir praktinių įgūdžių pagrindus, būti lankę mūsų organizuotus kompiuterinės grafikos kursus pradedantiesiems (Adobe Photoshop ir Adobe Illustrator) arba kitų organizatorių kursus pradedantiesiems.

DĖMESIO! Grupės renkamos tik pavasario semestre. Pradžios data bus patikslinta sausį.

SVARBU! Gavus el. paštu informaciją apie rezervuotą vietą grupėje, per 5 kalendorines dienas turite sumokėti visą pasirinktų kursų kainą arba 20 proc. kursų kainos. Vietų skaičius grupėje ribotas, tad vieta Jums patvirtinama tik gavus mokestį. Negavus apmokėjimo – rezervacija atšaukiama ir Jūs turėsite registruotis iš naujo.

Trumpa programa
•Grafinės erdvės kūrimas;
•Programų integracija;
•Failų ir veiksmų automatizavimas, kintamosios informacijos taikymas;
•Meninės raiškos priemonės raštų (angl. pattern) kūrime;
•Reklaminės kampanijos koncepto kūrimas;
•``Key visual“ kūrimas;
•Vaizdo adaptavimo metodikos;
•Spaudos technologijos ir pospaudiminiai procesai;
•Nestandartiniai spaudos maketai;
•Techninis failų ruošimas ir tvarkymas.
Kursų trukmė
2,5 mėnesio/ 9 užsiėmimų po 3 akad. val. (iš viso 27 akad. val.)
Kursų laikas
1 kartą per savaitę (trečiadieniais) – nuo 18:00 val.
Trumpai apie dėstytoją
Mikas Macijauskas - apsigynė vizualinės komunikacijos bakalaurą Vilniaus dizaino kolegijoje, stažavosi kūrybinės komunikacijos ir marketingo agentūroje „Terrier“. Taip pat patirtį kaupė su šimtais mados prekės ženklų internetinėse parduotuvėse „MemberShop“ bei „NEWMOOD“ dirbdamas vyriausiuoju dizaineriu. Vėliau dirbo vyriausiuoju dizaineriu skaitmeninės kūrybos agentūroje „bigNow“. Mikas turi daugiau nei 8 metų patirtį dirbant programa Adobe Photoshop ir daugiau nei 7 metų patirtį dirbant programa Adobe Illustrator. Be to, turi patirties vedant mokymus bei lektoriaujant įvairiose Lietuvos bei tarptautinėse konferencijose kūrybinės komunikacijos ir grafinio dizaino temomis. Šiuo metu Mikas dirba dizaineriu komunikacijos agentūroje „Integrity PR“, o taip pat yra laisvai samdomas grafikos dizaineris - praktikas, skleidžiantis mokymosi ir tobulėjimo visą gyvenimą idėją.