Kino kūrimo kursai pradedantiesiems

Dėstytojas:Ieva Šakalytė
Kursai vedami:Kolegijoje
Trukmė:2,5 mėnesio
Adresas:Vilniaus Dizaino Kolegija, Kauno g. 34
Registruota:10/10
Kaina: 300
Pasiteirauti
Šiems kursams jau registruotas maksimalus studentų skaičius.

Šie kursai skirti tiems kam neteko, bet labai norėtusi pažvelgti į vaidybinio kino kūrimo užkulisius. Kursų metu trumpai susipažinsime su kino ištakomis, scenarijaus kūrimo ypatumais, scenarijaus virsmu kadruote, kino kalbos gramatikos pagrindais ir montažu. Teorines žinias įtvirtinsime praktika, kurios metu taip pat lavinsime ir kūrybingumą.

Dalyviui specialaus pasirengimo nereikia, kursai skirti pradedantiesiems. Tačiau reikėtų mokėti valdyti bei turėti filmuojantį fotoaparatą arba video kamerą (su garso įrašymo galimybe).

Užsiėmimų metu dalyviai įgaus ne tik pradines kino raštingumo žinias, bet ir išlaisvins kūrybiškumą.

DĖMESIO! Šiuo metu grupės nerankamos. Sekite naujienas ateinant rudeniui.

SVARBU! Gavus el. paštu informaciją apie rezervuotą vietą grupėje, per 5 kalendorines dienas turite sumokėti 20 proc. kursų kainos. Vietų skaičius grupėje ribotas, tad vieta Jums patvirtinama tik gavus mokestį. Negavus apmokėjimo – rezervacija atšaukiama ir Jūs turėsite registruotis iš naujo. Patvirtinus, jog grupė į kursus susiformavo, bei paskelbus kursų pradžios ir pabaigos datas – informuosime el. paštu. Tuomet turėsite sumokėti pilną kursų kainą, ne vėliau nei 7 dienos iki kursų pradžios. Vietų skaičius grupėje ribotas, tad vieta Jums patvirtinama tik gavus mokestį. Negavus apmokėjimo – rezervacija atšaukiama ir Jūs turėsite registruotis iš naujo.

Trumpa programa
1. Įžanga. Glausta kino istorija
2. Nuo idėjos iki pasakojimo ekrane, kaip kuriamas / rašomas kino scenarijus.
3. Scenarijaus rašymas su kūrybiniais limitais.
4. Kino kalbos gramatika - kadruotė, kameros darbas, ašys.
5. Vaizdo montažas ir garsas.
Kursų trukmė
2,5 mėnesio / 8 užsiėmimų po 3 akad. val. (iš viso 24 akad. val.)
Kursų laikas
Kartas per savaitę (ketvirtadieniais) – nuo 18:00 val.
Vieta
VšĮ Vilniaus dizaino kolegija, Kauno g. 34.
Trumpai apie dėstytoją
Ieva Šakalytė baigė vaizdo režisūros bakalauro ir magistro studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Studijų metu sukurti trumpametražiai vaidybiniai filmai buvo rodyti Lietuvos bei užsienio kino festivaliuose. Dar studijuojant kaip laisvai samdoma darbuotoja pradėjo dirbti kino ir televizijos projektuose, tai tęsia iki šiol. Taip pat aktyviai dalyvauja ir savo įgūdžius nuolat tobulina meninėse rezidencijose, kino dirbtuvėse, seminaruose. Jos paskutinis darbas trumpametražis vaidybinis filmas ``Virstant žvėrim`` (2021) sėkmingai keliavo bei dar vis keliauja po užsienio kino festivalius.