Independent (turintiems bazines žinias)

Dėstytojas:Ridas Damkevičius
Kursai vedami:Kolegijoje
Data:2020.11.03 - 2021.02.16
Trukmė:3 mėnesiai
Adresas:VšĮ Vilniaus dizaino kolegija, Kauno g. 34, F2
Registruota:1/10
Kaina: 260,00
RezervuotiPasiteirauti

Kurso programa paruošta atsižvelgiant į pasaulines fotografijos kursų tendencijas ir remiasi dėstytojo patirtimi, įgyta studijuojant fotografiją Richland kolegijoje, Dalase, JAV.

Independent Fotografijos kursas šiek tiek pažengusiesiems skirtas toliau formuoti meninį fotografinį stuburą vienoje iš pasirinktų temų: Gatvės fotografija, Portretas ar Akto fotografija. Susitikimas 1 kartą per savaitę suteiks pakankamai laiko kūrybiniam portfolio progresui.

Kursų eiga:

  • I – dėstytojo paskaitų fotogairės: kurso temų pristatymas-nagrinėjimas, pripažintų ir novatoriškų fotografų darbų analizės. Dėstytojo ir kurso dalyvių diskusijos, darbų feedback, analizės-aptarimai ir pan.
  • II – kurso dalyvių individualios praktinės veiklos pristatymai grupei, skirti asmeninio portfolio plėtotei, namų darbų aptarimai, dėstytojo komentarai ir pavyzdžiai.
  • III – 2 išvykos (per pirmąjį susitikimą aptariame siūlomas galimybes).

Šio kurso struktūra skatins auginti asmeninį kūrybingą matymą, vizualios raiškos gebėjimą ir estetinio skonio ugdymą. Natūralios šviesos “pažinimas” ir pritaikymas fotografijoje yra šių kursų branduolys. Kursų metu užvesime ir plėtosime fotodienoraštį. Independent fotokursų rezultatai atspindės nuo lankomumo ir kiek darbo įdėsite patys.

Kursų tikslinė grupė: Būtinos fotografavimo pradinės žinios. Rekomenduojama būti išklausius Vilniaus dizaino kolegijos pirmosios pakopos fotografijos kursus pradedantiesiems ar kitus fotografijos pagrindų kursus.

Siekiamas rezultatas: Kurso dalyviai gilinsis į individualios kūrybinės temos paieškas ir ją plėtos, taikydami motyvuotai pasirinktas raiškos priemones. Gebės argumentuotai vertinti savo ir kitų kūrybą, praplės savo kūrybinį potencialą bei įgūdžius vaizdiniais pavyzdžiais bei įvairiapuse fotografavimo praktika. Kursų pabaigoje, dalyviai pateiks ir pristatys savo ~7+ geriausių darbų portfolio ir fotodienoraštį.

DĖMESIO! Renkama nauja grupė, kviečiame registruotis.

SVARBU! Registruojantis nurodykite, kokius fotografavimo įgūdžius turite (pvz.: kiek laiko fotografuojate, kokius kursus esate baigę, kokių žinių trūksta ir pan.). Tai padės mums suformuoti tolygesnio žinių lygio ir turimų lūkesčių dalyvių grupes.

SVARBU! Gavus el. paštu informaciją apie rezervuotą vietą grupėje, per 5 kalendorines dienas turite sumokėti visą pasirinktų kursų kainą arba 20 proc. kursų kainos. Vietų skaičius grupėje ribotas, tad vieta Jums patvirtinama tik gavus mokestį. Negavus apmokėjimo – rezervacija atšaukiama ir Jūs turėsite registruotis iš naujo.

Reikalavimai kursų dalyvių technikai: turėti savo fotoaparatą – modelis, klasė, rūšis, gamintojas, serija – pagal Jūsų pasirinkimą. Rekomenduojamas skaitmeninis ar analoginis veidrodinis fotoaparatas (taip pat tinka tolimatiniai ir plokšteliniai fotoaparatai). Gebėjimas naudotis turimu fotoaparatu yra būtinas. Prisiminkite – ne fotoaparatas daro nuotraukas, jas daro fotografas.

Trumpa programa
• Susipažinimas ir kurso pristatymas. Lūkesčių nustatymas. Mini testas tema “Kiek tvirti mano fotografavimo pagrindai?”
• Gatvės fotografija.
• Žanrinis portretas.
• Aktas.
• Individiualių kūrybinių temų realizavimas, asmeninio porfolio kūrimas. Praktinės dirbtuvės kompiuterių klasėje.
• Sukauptų darbų finalinė portfolio ruoša. Kurso apibendrinimas ir pasiektų rezultatų aptarimas.
Kursų trukmė
3 mėnesiai/ 14 užsiėmimų po 3 akad. val. (iš viso 42 akad. val.)
Kursų laikas
1 kartą per savaitę (antradieniais) – nuo 18:30 val.
Vieta
VšĮ Vilniaus dizaino kolegija, Kauno g. 34, F2 (stiklinis įėjimas į cokolinį aukštą yra iš vidinės kiemo pusės Kiemas yra kairėje kolegijos pusėje)
Trumpai apie dėstytoją
http://www.ridasdamkevicius.com/