Dekoratyvi drabužių apdaila

Kursai vedami:Kolegijoje
Data:2023.01.25
Trukmė:3 mėnesiai
Adresas:VDK, Kauno g. 34, IV aukštas, 5 auditorija
Kaina: 285
Pasiteirauti
Šių kursų registracija yra baigta.

Šie kursai skirti žmonėms tiek jau mokantiems, tiek nemokantiems siūti drabužius, tačiau norintiems suteikti individualumo savo dėvimiems masinės gamybos drabužiams. Kursų metu įgysite žinių apie įvairesnius ir įdomesnius drabužių ir audinių apdailos būdus. Kūrybingai taikant rankų darbą, galima sukurti nesenstančio stiliaus ir vertės drabužius. Dalyviui specialaus pasirengimo nereikia.

Baigusieji šiuos kursus mokės suteikti išskirtinumo drabužiams bei aksesuarams įvairiais tekstilės dekoravimo būdais.

DĖMESIO! Šiuo metu grupės nerenkamos. 

SVARBU! Gavus el. paštu informaciją apie rezervuotą vietą grupėje, per 5 kalendorines dienas turite sumokėti visą pasirinktų kursų kainą arba 20 proc. kursų kainos. Vietų skaičius grupėje ribotas, tad vieta Jums patvirtinama tik gavus mokestį. Negavus apmokėjimo – rezervacija atšaukiama ir Jūs turėsite registruotis iš naujo.

Trumpa programa
• Dekoratyvūs audinio sutraukimai;
• Audinio lankstiniai;
• Įdomesni skiautinių siuvimo būdai;
• Dekoratyvios gėlės iš audinių;
• Tirpaus popieriaus panaudojimo galimybės.
Kursų trukmė
3 mėnesiai/ 12 užsiėmimų po 3 akad. val. (iš viso 36 akad. val.)
Kursų laikas
1 kartą per savaitę (trečiadieniais) – nuo 18:00 val.
Darbo priemonės
Kursai vyks dirbtuvėse, kuriose yra siuvimo mašinos, lyginimo įranga, kuria galėsite naudotis užsiėmimų metu. Reikės įvairių audinių atraižų, vilnonių siūlų, tirpios plėvelės. Apie visas reikalingas priemones dėstytoja informuos kursų metu. Rekomendacija dalyviams – turėti siuvimo mašiną namuose.
Trumpai apie dėstytoją
Gražina Kriaunevičienė – profesionali dailininkė, Lietuvos dailininkų sąjungos narė, dalyvaujanti įvairiose tekstilės parodose, surengusi nemažai autorinių parodų. Vilniaus dailiųjų amatų asociacijos narė, dirbanti Senųjų amatų dirbtuvėse (Savičiaus 10). Kai kurie meistrės gaminiai turi tautinio paveldo sertifikatą. Gražina Kriaunevičienė 30 metų dėstė būsimiems siuvėjams spec. piešimo, drabužių kompozicijos pagrindus, drabužių apdailos būdus. Vilniaus dizaino kolegijoje dėsto mokomąją kūrybinę praktiką. Yra profesijos mokytoja – ekspertė. Dėstytoja yra išleidusi dvi knygas apie skiautinių siuvimą. Nemažai rašiusi įvairiuose lietuviškuose leidiniuose. Pernai paruošė ir išleido senųjų lietuviškų skiautinių, esančių Lietuvos muziejų fonduose, kalendorių. Apie 27 metus veda išsamius skiautinių kūrimo ir siuvimo kursus Vilniuje ir kitose Lietuvos vietose.