DARBO DIENOMIS. Parengiamieji DIZAINO studijų krypties kursai (interjero dizainas, mados dizainas, grafinių komunikacijų dizainas): akademinis piešimas, kompozicija. 2023m. pavasarį

Dėstytojas:Algirdas Jakas
Kursai vedami:Kolegijoje
Data:2023.05.04 - 2023.06.13
Trukmė:1,5 mėnesio
Adresas:VšĮ Vilniaus dizaino kolegija, Kauno g. 34
Kaina: 170
RezervuotiPasiteirauti

Norėtumei studijuoti dizainą, bet nesijauti pasiruošęs stojamiesiems egzaminams? Prisijunk į parengiamuosius kursus Vilniaus dizaino kolegijoje!

DARBO DIENOMIS (antradieniais ir ketvirtadieniais) vykstantys parengiamieji kursai skirti norintiems stoti į dizaino krypties studijas aukštojoje mokykloje.

Užsiėmimų tikslas – padėti pasiruošti stojamųjų egzaminų į aukštąsias mokyklas piešimo užduotims. Intensyvių kursų metu supažindinama su perspektyvos dėsniais, pagrindinių geometrinių formų (kubo, rutulio, cilindro, kūgio) konstravimo plokštumoje principais, objekto formos modeliavimo šviesotamsa metodais, su štrichavimo technikomis, su buitinių daiktų natiurmorto komponavimo principais. Dėmesys skiriamas individualiam darbui, todėl laukiami kursų lankytojai su įvairiu pasirengimo lygiu – tiek su vidurinėje bendrojo lavinimo mokykloje įgytais dailės pagrindais, tiek su dailės mokyklose įgytomis žiniomis.

Kursų metu įgytos žinios bei įgūdžiai padės lengviau atlikti stojamųjų egzaminų užduotis, stojant ne tik per bendrąjį priėmimą (LAMA BPO), bet ir tiesioginiu būdu į Vilniaus dizaino kolegiją.

DĖMESIO! Renkama nauja 2023 m.m. pavasario grupė. Kursai vyks – Gegužės 4 – Birželio 13 d. Kviečiame registruotis!

SVARBU! Gavus el. paštu informaciją apie rezervuotą vietą grupėje, per 5 kalendorines dienas turite sumokėti visą pasirinktų kursų kainą arba 20 proc. kursų kainos. Vietų skaičius grupėje ribotas, tad vieta Jums patvirtinama tik gavus mokestį. Negavus apmokėjimo – rezervacija atšaukiama ir Jūs turėsite registruotis iš naujo.

Kursų trukmė
12 susitikimų po 3 akad. val. (36 akad. val.)
Kursų laikas
2 kartus į savaitę - antradieniais ir ketvirtadieniais, nuo 18:00 val.
Gegužės 04 d., 09 d., 11 d., 16 d., 18., 23., 25., 30. Birželio 1 d., 6 d., 8 d., 13 d.
Vieta
Vilniaus dizaino kolegija, Kauno g. 34, Vilnius.
Darbo priemonės
Turėti savo (A3, A4 formato lapai, įvairaus kietumo ir spalvų pieštukai, įvairių spalvų markeriai, vandeniu skiedžiami dažai, teptukai, spalvotas popierius, liniuotė, skriestuvas, žirklės, popieriaus klijai).
Trumpai apie dėstytoją
Algirdas Jakas yra menininkas, Vilniaus dailės akademijoje baigęs grafikos studijas, taip pat skulptūros studijas Hamburgo menų akademijoje.
Menininkas dalyvauja parodose Lietuvoje ir užsienyje, dažnai jo projektai vystomi specifinėse vietose, ieškant jungčių su supančia aplinka. Jam įdomi piešinio medija, kuri jungiama kartu su erdve ir skulptūriniais objektais, jų medžiagiškumu.
Algirdas domisi meno edukacija, šiuolaikinio meno kontekstais, jų pritaikymu meninio ugdymo kontekste bei turi 3 metų dėstymo patirtį.
Trumpa programa
Kompozicija:
- įvadas į kompoziciją;
- uždaroji ir atviroji kompozicija, statika ir dinamika;
- spalva;
- simetrija, asimetrija, dissimetrija;
- tekstūra ir faktūra;

Akademinis piešimas:
- komponavimas, proporcija, perspektyva;
- pagrindinių geometrinių formų vaizdavimas;
- geometriniai objektai ir buitinis daiktas;
- buitinių objektų kompozicija;
- kompleksinė baldo, buitinio daikto ir geometrinės formos kompozicija.