Akademinio piešimo kursai pažengusiesiems

Kursai vedami:Kolegijoje
Data:2023.02.06 - 2023.03.29
Trukmė:2 mėnesiai
Adresas:VDK, Kauno g. 34, Lofto aukštas (2,5 a.) , L10 auditorija
Kaina: 290
Pasiteirauti
Šių kursų registracija yra baigta.

Vilniaus dizaino kolegijos organizuojami akademinio piešimo kursai pažengusiesiems skirti pagilinti turimas žinias bei patobulinti savo piešimo įgūdžius.
Atkreipiame dėmesį, kad būtinos pradinės akademinio piešimo žinios. Rekomenduojama būti baigus Vilniaus dizaino kolegijos pirmo lygio akademinio piešimo kursus, arba kitus akademinio piešimo pradmenų kursus. Prašome, realiai įvertinkite savo galimybes, nes norint išlavinti gebėjimą piešti, Jums reikės įdėti daug nuoširdaus darbo ir būti kantriems, perprasti nemažai piešimo dėsnių ir taisyklių.

DĖMESIO! Šiuo metu grupės nerenkame.

SVARBU! Gavus el. paštu informaciją apie rezervuotą vietą grupėje, per 5 kalendorines dienas turite sumokėti visą pasirinktų kursų kainą arba 20 proc. kursų kainos. Vietų skaičius grupėje ribotas, tad vieta Jums patvirtinama tik gavus mokestį. Negavus apmokėjimo – rezervacija atšaukiama ir Jūs turėsite registruotis iš naujo.

Trumpa programa
• Natiurmorto piešimas esant įvairiems apšvietimams.
• Interjero piešimas. Natiurmorto piešimas interjere.
• Įvairios medžiagos daiktų piešimas (stiklas-draperija, metalas-popierius ir t.t.).
• Piešimas ir eskizavimas minkštomis priemonėmis, naudojant mišrią techniką.
• Gipsinės plokštuminės galvos piešimas
• Gipsinės Apolono galvos piešimas.
• Atliktų darbų peržiūra, analizė, įvertinimas.
Kursų trukmė
2 mėnesiai/ 16 užsiėmimų po 3 akad. val. (iš viso 48 akad. val.)
Kursų laikas
2 kartus per savaitę (pirmadieniais ir trečiadieniais)– 18:00 - 20:15 val.
Darbo vieta
Piešimo auditorija, molbertas, baltas piešimo popierius (A3 formato)
Darbo priemonės
Rekomenduojame turėti savo įvairaus kietumo pieštukų, trintuką, lipnios juostelės popieriui pritvirtinti. Apie reikalingas papildomas priemones dėstytojas informuos kursų metu.
Trumpai apie dėstytoją
VLADIMIRAS ŠLECHTOVIČIUS – baigė Vilniaus dailės akademiją (dailininkas – pedagogas) ir Maskvos ZNUI, kur įgijo monumentaliosios tapybos/grafikos specialybę. Dėstytojas daug metų dirbo vidurinėse mokyklose dailininku-pedagogu. Taip pat dirbo Lietuvos operos ir baleto teatre dailininku-butaforu. Šiuo metu, savo privačioje studijoje, dėstytojas veda paruošiamuosius kursus besiruošiantiems stoti į Vilniaus dailės akademiją. Vladimiras akademinio piešimo kursus Kolegijoje dėsto jau ne vienerius metus ir mielai savo patirtimi pasidalins su Jumis.