Adobe Photoshop nuotraukų redagavimo kursai pradedantiesiems

Dėstytojas:Linas Vaitonis
Kursai vedami:Kolegijoje
Data:2023.06.13 - 2023.07.11
Trukmė:1 mėnesis
Adresas:VDK, Kauno g. 34, Lofto aukštas. LK1 auditorija
Kaina: 250
RezervuotiPasiteirauti

Kompiuterinė grafika – neatsiejama vizualinės komunikacijos kūrimo dalis. Vieni iš populiariausių ir profesionaliausių kompiuterinės grafikos kūrimo įrankių yra Adobe programų paketai, turintys puikią tarpusavio sąsają ir užtikrinantys darbo efektyvumą. Šių programų naudojimas suteikia ypač plačias galimybes kūrybiniuose darbuose, projektuojant ar kuriant, norint išreikšti savo mintis vizualiai. Kursų metu bus mokoma Adobe Photoshop programos praktinių panaudojimo galimybių bei pagrindinių principų dizaino problemoms spręsti. Šių kursų programa skirta pradedantiesiems, kurie nori pasitelkiant taškinės grafikos programą Adobe Photoshop kurti vizualinės komunikacijos dizainą, apdoroti fotografijas, įgyti bazines taškinės (rastrinės) grafikos žinias, gebantiems mokytis nepriklausomai nuo amžiaus ir išsilavinimo. Kursuose taikomi aktyvūs mokymosi metodai, tad teorija iš karto taikoma praktiškai.

DĖMESIO! Renkama nauja  grupė. Kviečiame registruotis!

SVARBU! Gavus el. paštu informaciją apie rezervuotą vietą grupėje, per 5 kalendorines dienas turite sumokėti visą pasirinktų kursų kainą arba 20 proc. kursų kainos. Vietų skaičius grupėje ribotas, tad vieta Jums patvirtinama tik gavus mokestį. Negavus apmokėjimo – rezervacija atšaukiama ir Jūs turėsite registruotis iš naujo.

Trumpa programa
• Pagrindiniai įrankiai ir funkcijos Adobe PS ir Adobe CR programose;
• RAW formato failų redagavimas;
• Ekspozicijos, horizonto, triukšmo, kontrasto, spalvų tvarkymas;
• Spalvų korekcijos ir kūrybinis jų pritaikymas;
• Objektų formų korekcijos, valymas, panaikinimas;
• Kaukės, sluoksniai, grupės;
• Portretų retušavimas Healing įrankiais, Dodge & Burn, Frequency Separation technikomis;
• Nuotraukų redagavimo ir retušavimo eiliškumas.
Kursų trukmė
1 mėnesio/ 8 užsiėmimai po 3 akad. val. (iš viso 24 akad. val.)
Kursų laikas
2 kartus per savaitę (antradieniais ir ketvirtadieniais) – nuo 18:00 val.
Trumpai apie dėstytoją
Aš Linas Vaitonis. Gimiau ir augau Vilniuje. Esu gyvenęs, mokęsis, dirbęs Čekijoje, Ispanijoje ir Vokietijoje. Fotografija pradėjau domėtis tik iš smalsumo ir viską išmokau savarankiškai. Man tai labiau ne menas, o socialinis ritualas, kuris vis stipriau skverbiasi į kasdienį žmogaus gyvenimą.
Šiandien fotografija / nuotraukų redagavimas išgyvena pakilimą ir pastoviai įsileidžia naujoves dėl ko tikrai džiaugiuosi. Man svarbiausia nuotraukoje yra įtraukianti atmosfera ir jausmas, kad dar ne viskas pasakyta. Gera nuotrauka sugeba kažkuo nustebinti, o ir žiūrovas labiau atkreipia dėmesį ir pasitelkia savo fantaziją.
Fotografuojant ką nors (mūsų manymu) gražaus, neišvengiamai puoselėjame viltį, kad gautas rezultatas patiks ir kitiems. Tuo tarpu sugebėjimas kuo gražiau pateikti įvairius vaizdus yra vienas labiausiai vertinamų dalykų fotografijoje. Už tai iš esmės klientai ir moka. Dėl to nuotraukų redagavimo programos iš esmės mums ir yra aktualios.
Mano vardu yra surengtos parodos tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Esu reprezentuojamas tarptautinių galerijų.